Новини з 1996 року

Безробітний учасник бойових дій сяде у в'язницю за крадіжку велосипеда

Валерія Макряшина 25 червня 2018 15:30 1237 0

20 червня на відкритому судовому засіданні Крюківського районного суду м. Кременчука на чолі із суддею Маханьковим О.В. було розглянуто кримінальне провадження щодо непрацюючого учасника бойових дій, який 3 травня цього року вчинив правопорушення, передбачене ст. 185 ч.3 КК України - крадіжка з проникненням. 

Згідно з протоколом, 3 травня чоловік перебував у знайомого за адресою: Набережна лейтенанта Дніпрова, №54 -а. Проходячи третій поверх під'їзду вказаного будинку, він помітив у тамбурі, де розташовані квартири №52, 53 та 54, велосипед «Fort» Agent.

О 4-ій годині ранку обвинувачений прибув на поверх, де стояв велосипед, та шляхом пошкодження дверей і відкриття замка через вибитий отвір у дверях проник у тамбур, звідки таємно викрав велосипед «Fort» Agent, вартістю 3178 ,00 гривень.

На судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю.

Згідно з інформацією, яка опублікована на сайті Єдиного реєстру судових рішень, чоловік уже був раніше судимий. Зокрема, за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, грабіж, крадіжки тощо. 

Тож, спираючись на це, суддя Маханьков завважав, що виправлення та перевиховання його можливе лише в умовах ізоляції від суспільства. Суд засудив чоловіка до позбавлення волі строком на 3 роки.

Відповідно до частини 1 статті 71 КК України за сукупністю вироків до покарання призначеного за даним вироком суд частково приєднав не відбуту частину покарання за вироком Автозаводського районного суду Кременчука від 23.04.2018 року та остаточно визначив покарання - побавлення волі строком на 5 років 4 місяці. 

Запобіжний захід громадянину залишили попередній - тримання під вартою.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись