Новини з 1996 року

Безперспективняк? У квартирі кременчужанина роками крізь стелю йде дощ

Ксенія Омельченко 29 січня 2019 18:15 770 0

Учора до нашої газети надійшло звернення щодо протікання даху в будинку на бульварі Пушкіна, 10. Повідомлялося, що протікання там дуже сильне, але побачене журналісти навіть уявити не могли. 

У доволі чистому під'їзді п'ятиповерхівки, з внутрішніми пластиковими дверима та пластиковими вікнами, на п'ятому поверсі в однокімнатній квартирі проживає старенький чоловік. Звати його Володимир.

Зустрівши журналістів, він одразу запросив їх пройти до кімнати, де йде такий собі дощ.
 


 

Через це половина кімнати чоловіка заставлена відрами, тазами та іншими ємностями. Але навіть цього бракує, бо вода зі стелі тече навіть над ліжком, точніше диваном чоловіка.
 


 

За словами Володимира, коли на вулиці дощ або мороз, такого "квартирного дощу" немає. Чоловік припускає, що на даху є дірки, в які вода потрапляє саме під час танення снігу. Раніше така ситуація була також зі стелею на кухні та у ванній і навіть у сусідів. На сьогодні ж проблема залишається лише в кімнаті.
 


 

З цією проблемою Володимир зіткнувся не сьогодні і навіть не вчора, а ще кілька років тому. Щороку він звертається до відповідних служб і завжди отримує від них нові й нові дати ремонту.

Одну таку відповідь чоловік показав журналістам. У листі ТОВ «ЖЕП Перспектива», яке обслуговує зазначений будинок, від березня 2017 року зазначається, що ремонтні роботи покрівлі над його квартирою заплановані на червень 2017 року.

 


 

Тобто в "Перспективі" знали про проблему чоловіка щонайменше у 2017 році. Два тижні тому чоловік навіть звертався до Служби допомоги мера, однак віз і нині там. Але чому?

За роз'ясненнями журналісти вирушили до офісу "Перспективи", де нас зустрів покритий льодом, зовсім не чищений ганок. Не менш "привітними" були й працівниці офісу. Перенаправляючи журналістів з кабінету в кабінет,  вони згадали чоловіка, "в якого шифер", про квартири, "де ще гірше", та зрештою порадили зателефонувати директору підприємства Родіону Бражнику, що журналісти й зробили.

У розмові керівник "Перспективи" повідомив, що про проблему Володимира знає давно. Цей чоловік неодноразово звертався до них та писав заяви. Зверталися до нього також зі Служби допомоги мера кременчужанам.

Але, за його словами, вирішити проблему сьогодні неможливо, бо зазначений будинок має шиферну покрівлю. Варіантів, чому вона протікає, є кілька. Можливо, колись цю покрівлю неправильно ремонтували, а може, вона дійсно пошкоджена. Замінити ремонтники зможуть її тільки тоді, коли на даху розтане сніг.  Коли саме - невідомо.

Так само невідомо, чому роками відкладається цей критично необхідний ремонт і скільки насправді в Кременчуці квартир, у яких, за словами працівниць "Перспективи", все ще гірше.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1061 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1955 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 918 0