Новини з 1996 року

Безлад, припудрений фіолетовою фарбою. Суть міської влади в знайденій історичній пам’ятці

Марина Баніт 13 березня 2017 16:10 1025 0

У самісінькому центрі міста найуважніші кременчужани можуть знайти історичну пам’ятку, що розташована біля проїжджої частини. Ті, хто помічають витвір мистецтва, зупиняються, щоб сфотографувати.

Варто зазначити, що пам’ятник епохи правління фіолетових діячів не є офіційним, але перехожі очевидці пропонують виправити бюрократичне питання.

Бо це – неперевершено!

Шмат бетонного стовпа відвалився і впав на землю. Так він став прообразом того, як нинішня влада підходить до будь-якого питання у місті в момент, коли його пофарбували. Дарма, що це сміття, але ж з нього стирчить металевий прут, тож не треба викидати, варто на ньому пропіаритися.

 Тож прут пофарбували у фіолетовий. Тепер це не безлад, а припудрений фіолетовою фарбою безлад.

І так в усьому – за кошти кременчужан купляється і фарба, і руками їхніми усе фарбується у фіолетовий, так вирішуються питання екології, комуналки, якості води, тролейбусів, ремонту доріг, маршруток, медицини, працевлаштування, монополії, гральних закладів тощо...

За кошти кременчужан утримують молодіжні парламенти, вітають ветеранів, на 8 березня листівки шлють, розміщують рекламу, де піарять фіолетових. Молодь вдягають у фіолетові футболки, перефарбовуючи навіть їхні думки.

І наче все кременчуцьке життя стало яскраво-фіолетовим, але усюди безлад.

Тож кременчужани вже готуються до наступного фіолетового колапсу – прибирання територій за 100 грамів, під час якого, мабуть, уже перефарбуть у фіолетовий зелене листя на деревах і траву.

Але почута від кременчужан пропозиція – з приводу збереження культурної спадщини та охорони її - наводить на роздуми.

 Можливо, фіолетові чиновники нашої мерії  візьмуть до уваги пропозицію і щось зроблять з цього приводу вагоме. Наприклад, уже по-справжньому наведуть лад, а не фарбуватимуть безлад.

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 984 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1829 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 845 0