Новини з 1996 року

Безкоштовно тільки сир у мишоловці, або Як кандидат з Полтавщини заробляє підтримку квитками на концерт

Валерія Макряшина 27 червня 2019 11:35 819 0

Спостерігачі ОПОРИ виявили факт роздачі безкоштовних запрошень до фанзони на концерт гурту «Ляпіс-98» у Лубнах, який пройде 29 червня. 

Захід організовує кандидат у депутати по 148 ВО самовисуванець Ігор Лінчевський. Запрошення надають за підтримку Лінчевського на виборах.

Як повідомили в ОПОРІ, концерт є безкоштовним та відбудеться 29 червня на майдані Незалежності в місті Лубни. Організатором заходу є кандидат у народні депутати Ігор Лінчевський. Під час заходу біля сцени буде зроблена фанзона, безкоштовні запрошення до якої розповсюджуються з агітаційних наметів кандидата.

Для того, щоб взяти запрошення, необхідно надати персональні дані – ПІБ, номер телефону та дату народження. На питання, навіщо їм персональні дані, агітаторка в наметі повідомила:

«Концерт відбувається за підтримки Ігоря Лінчевського. І якщо вам зателефонують і спитають, чи ви дійсно підтримуєте цього кандидата, то так, підтримуєте», – пояснила агітаторка в наметі кандидата.

 

 

Запрошення містять вихідні дані, де вказано, що замовником є Ігор Лінчевський, а тираж складає 8 тисяч екземплярів.

Разом із запрошенням надають і друковану агітаційну продукцію Лінчевського – газету «Хлібороб», у якій міститься передвиборча програма кандидата, а також інформаційний бюлетень з біографічною довідкою та контактними телефонами його приймальні.

Агітаційні матеріали також містять вихідні дані.

Згідно з частиною 14 статті 74 Закону «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 199 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 373 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 610 0