Новини з 1996 року

Безалаберні кременчуцькі чиновники вибачаться? Людей на комісію запросили, самі ж не прийшли

Людмила Скачко 14 серпня 2019 16:10 438 0

Що робиться в міськраді - незрозуміло. На комісію прийшла кременчужанка з інвалідністю, а самі представники в повному складі так і не зібралися.

Сьогодні, 14 серпня, в Кременчуцькій міській раді було заплановане на 14:00 засідання адміністративної комісії, на яке запросили кількох кременчужан, серед них була й жінка, яка не мала змоги самостійно пересуватися.

Але вся справа не лише в тому, що на комісію не прийшли решта її представників, а й у тому, що жінку, яка приїхала в міськраду на інвалідному візку, турбує той факт, що її звинувачують в утриманні безпритульних тварин у себе вдома.

За словами жінки, ще з дитинства вона почала перейматися життям безпритульних тварин і тоді вже кількох забрала до себе додому. Вона не прив’язує їх і вони можуть вільно пересуватися, готує їм каші, а також знайшла хороших волонтерів, які допомагають їй з улюбленцями і приносять харчування.

Усього жінка має близько 10-ти безпритульних тварин на утриманні. Вона насправді займається дуже доброю справою. Адже тварини не живуть просто неба на вулиці, а мають дім.

Та їй нікому було про це говорити, бо члени комісії так і не зібралися.

Як сказав представник виконкому, один член комісії - у відрядженні, інший - у відпустці.

Який сенс взагалі вносити в план це засідання і навіщо було викликати туди людей?

Жінка запитала присутнього представника комісії, навіщо ж її змусили в таку спеку добиратися до міськвиконкому, і той сказав їй, що сьогодні їй не обов’язково було приїздити.  

Справа в тому, що патрульні не вказали дату і час складання протоколу, тому, доки не узгодять усі документи, справу жінки не розглядатимуть.

Чому тоді її викликали й чому не повідомили заздалегідь про те, що не потрібно було сьогодні приїздити на засідання, яке так і не відбулося?  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 468 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 750 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 928 0