Новини з 1996 року

Без температурного скринінгу та зали очікування: у Кременчуці частково відновили залізничне сполучення

Валерія Макряшина 01 червня 2020 17:10 999 0

Сьогодні в Кременчуці запрацювало пасажирське залізничне сполучення. І запрацювало воно "лайтово", бо ажіотажу в післяобідній час зафіксовано не було і людей, які б хотіли поїхати з міста, на вокзалі виявилося небагато.

Здебільшого на приміські потяги сьогодні купили квитки робочі, які живуть у селах неподалік, а працюють у Кременчуці. Раніше вони їздили туди-сюди на таксі чи домовлялися зі знайомими, оплачуючи їм бензин. Дехто майже два місяці був вдома, бо виїхати на роботу було неможливо.

Як зазначив один із пасажирів, квитки на деякі внутрішньообласні потяги дещо подророжчали, на 3-4 гривні.

Але навіть це не зупиняє людей пенсійного віку, які також стояли на пероні в очікуванні електрички, хоча таким, відповідно до постанови Кабміну, радили й радять пересидіти карантин вдома. 

Як розповіла начальниця Кременчуцького залізничного вокзалу Інна Дуганець, сьогодні з Кременчука рухаються поїзди до Полтави, через села, і назад. Також о 17:05 відправляється поїзд до Кобеляк, назад до Кременчука о 20:38. 

На колію наразі вийшли 50-60% від загальної кількості поїздів. Серед них потяги з Кременчука до Знам'янки, з Кременчука до Павлиша і назад. Також з оприлюдненої на стенді інформації стало відомо, що електрички їздять з Павлиша на станцію "Підгірний парк", які їздять через Бурти, Маламівку та Білецьківку і зупиняються у Крюкові та на станції "Кременчук". 

Також Інна Дуганець повідомила, що відсьогодні їздять поїзди на дальні сполучення - міжобласні. Рухаються наразі всього лише два потяги - до Києва та до Одеси. 

Як зазначила начальниця вокзалу, згідно з постановою, у купе знаходитимуться максимум по двоє людей. Подача під час руху чаю та кави - відміняється. 

 

Читайте також: Не забуваємо: у вагон - зі своєю чашкою! У Кременчуці завтра відкривається рух потягів. Що змінилося?

 


 

ЗАГАЛЬНІ ВРАЖЕННЯ 

Біля кас, які працюють, звісно, не всі, стоять антисептики. Зала очікування на залізничному вокзалі в Кременчуці, відповідно до правил, не працює і до завершення карантину, щонайменше до чергового послаблення протиепідемічних заходів, не працюватиме. Всі пасажири очікують свій поїзд на вулиці. Не всі, звісно, дотримуються правил щодо засобів індивідуального захисту. Але тим не менш. 

Ніхто з керівництва вокзалу таких громадян не сварить, бо головне, щоб маски були на них, коли заходитимуть у залізничний транспорт.

Один із таких, "красунчик" до Полтави, ось-ось готувався до відправлення. Зайшовши в електричку, можна зрозуміти, що генеральне прибирання він бачив ще дуже давно, до появи коронавірусної інфекції. Пасажири одні за одним почали скаржитися на брудні лавочки.

Крім того, вони заявили, що ніхто в них температуру не вимірював.

Як пояснив помічник машиніста Микола Пилипенко, температурного скринінгу немає, бо немає приладів, щоб його пасажирам здійснювати. Більш того, не вистачить часу всім цю температуру виміряти під час посадки на поїзд. Тож він заявив, що "справа потопаючих - справа рук самих потопаючих". І додав, що безпека пасажирів - у руках самих пасажирів. Тим більше, що ніякого температурного скринінгу він не бачив і на самій території залізничного вокзалу. А ось у Полтаві температуру пасажирам вимірюють. 

Загалом і до карантину чистоти у вагонах не було, і після карантину теж. 

Чого не можна сказати про потяги дальнього сполучення, але таких журналісти сьогодні не бачили. Як зауважив помічник машиніста, на міжобласному сполученні на кожен вагон припадає один провідник. Такою кількістю кадрів похизуватися внутрішньообласні рейси не можуть, на жаль...

Від цього і бруд, і пилюка, і не дай Бог, якась зараза

 

Читайте також: У Кременчуці відновили міжміські перевезення. Без ажіотажу — їздять майже пусті. ФОТО та ВІДЕО

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 187 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 621 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 477 0