Новини з 1996 року

Без суду. Колишній «убозівець», кременчужанин Руслан Крахмілець очолив міліцію Прилук. ФОТО

kurilov 03 серпня 2015 12:55 3102 0

Надалі колишній начальник Кременчуцького відділу УБОЗ Руслан Крахмілець уже не судитиметься з Полтавською  обласною міліцією, а керівник управління благоустрою нашого міськвиконкому Сергій Гаріфов уже не зноситиме на металобрухт  великі рекламні  біг-борди, які належать підприємцю-дружині колишнього начальника міського УБОЗ.

Причина завершення війн – Руслана Крахмільця, якого конкурентам вдалося зловити на його листі про квартиру до екс-мера Кременчука Миколи Глухова, тепер  призначено начальником Прилуцького міського відділу внутрішніх справ. Відповідне представлення на посаду Руслана Крахмільця, якому також (за страждання)  було присвоєно звання підполковника, відбулося минулого тижня.  

До свого призначення Руслан Крахмілець виконував обов’язки начальника Прилуцького міського відділу внутрішніх справ.
Серед іншого, що репортерам відомо про нового начальника правоохоронців  Прилук,-  Руслан Крахмілець є (був)  представником партії «Батьківщина» у  Кременчуцькому районі, очолював у Кременчуці УБОЗ, звідки, однак, був звільнений. Тепер чоловік продовжить свою кар’єру.

P.S. Руслан Петрович Крахмілець народився 29 квітня 1977 року в селі Червона Знам'янка, що на Полтавщині. Закінчив Юридичну академію України імені Ярослава Мудрого та Міжрегіональну академію управління персоналом. В органах внутрішніх справ з 2001 року.

О.Курилов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись