Новини з 1996 року

Без сліз в проханні. Денис Терещенко вмовляв депутатів міськради скасувати підвищення проїзду

Марина Баніт 11 травня 2017 11:04 814 0

Сьогодні місцеві депутати благали мера міста Віталія Малецького не творити зло кременчужанам.

Так Денис Терещенко вимагав відмінити рішення міськвиконкому щодо підвищення тарифу на проїзд до 5 гривень.

Пан Терещенко зазначив, що підвищення вартості проїзду на 1 гривню – по суті це підвищення вартості проїзду на 25% -  є повністю не обґрунтованим.

Гроші, які збирають у маршрутках, ніким не контролюються – це готівка, яка не оподатковується.

 Жодного дослідження не було проведено щодо доцільної вартості проїзду. З кожної маршрутки водії приносять у середньому по 200-300 гривень. Жодного податку або контролю над цими грошима немає, готівка не вноситься в банк.

Пан Терещенко назвав лобістів цієї справи - це Юрій Кірєєв і Констянтин Мірошніченко.

На його думку, вони не виконують умови перевезення відносно договорів. Денис Терещенко пообіцяв, що буде відстоювати у суді свої погляди. Він сказав, що доведе протизаконність рішення про підвищення тарифів та невідповідність перевізників умовам договору, їх суцільні порушення.

Лобістів він закликав не виходити на їхні обіцяні протести, бо в такому вигляді громада побачить, на якому мотлоху вони перевозять людей. Терещенко наголосив, що громада є замовником перевезень, і тому повинна задавати правила гри.

Як зазначив депутат, окрилений мер Віталій Малецький питав у перевізників, що ті покращать після підвищення вартості проїзду. Вони ж відповіли – нічого. І додали, що якби, як у Європі, був проїзд по 2 євро, то тоді щось зробили б.

Терещенко додав, що місто має закупити автобуси і створити здорову конкуренцію. Бо вартість проїзду 5 гривень встановлена тільки у кількох містах України (й то довжина маршруту там удвічі більша, - ред.), ніде немає таких матюкливих водіїв, немає ніде маршруток у такому жахливому стані, як у Кременчуці.

Пан Терещенко запитав, чи чують депутати громаду? В інших містах своїх громадян захистили місцеві депутати тим, що пригрозили перевізникам, і підвищення не відбулося.

Терещенко додав, що не буде нікого вмовляти, бо нехай судять виборці, чи можна у час зубожіння нації підвищувати проїзд на 200-300 гривень додатково щомісячно для сім'ї?

Тож протягом дня стане відомо, хто є хто серед обраних чиновників.

 
 

    

Теги: Сесія міської радиПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 238 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 639 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 493 0