Новини з 1996 року

Без натяків на сором. У Кременчуці за бюджетні кошти рекламується бізнес нардепа Шаповалова

Валерія Макряшина 02 грудня 2019 12:00 979 0

Якщо вже не самого нардепа рекламувати, так його бізнес "прокачувати"? Це комунальне підприємство "Кременчуцька телерадіокомпанія", яка годується з коштів міського бюджету, тобто платників податків, продовжує за наші гроші піарити кременчуцького нардепа Юрія Шаповалова.

Точніше, піарити цього разу його не як народного депутата, бо останні місяці у Верховній Раді пан Шаповалов був не надто активний - сидів, моргав, читав тощо, а як бізнесмена, в образі якого він, як та золота риба у воді. 

Будучи власником торгово-розважального центру "Кременчук" (відомий під назвою "Галактика"), що на вул. Соборній, 21, Юрій Шаповалов отримав чергове вітання з рідного міста - безкоштовну рекламу від Кременчуцької телерадіокомпанії, журналісти якої за кошти міського бюджету розповідають зазвичай мешканцям міста про квіточки, прекрасні дороги, хорошого мера і взагалі про те, як кременчужанам пощастило жити в Кременчуці й кому за це потрібно дякувати. 

У вечірньому випуску новин від 28 листопада журналісти комунального підприємства пройшлися по бутиках, розташованих у ТРЦ "Галактика", і розповіли глядачам, що й за скільки там можна придбати в Чорну п'ятницю. Сам сюжет тривав 3 хвилини 22 секунди й за цей час комунальники-телевізійники обійшли всі поверхи та взяли інтерв'ю в директора ТЦ, який розповів, що скоро в них будуть продавати елітні цигарки. 

Сам же сюжет вийшов у люди "чисто" - в рамках програми й без ніяких позначок, що то реклама, рекламне відео чи на правах реклами. Будь-які позначки на відео, які б нагадували рекламу, були відсутні, тож можна припустити, що відео було зроблено на добровільній основі КП "КТРК" - за кошти мешканців Кременчука, більшість із яких, напевно, й не знають про те, що є такими собі кінцевими спонсорами його діяльності та його бізнесу.

 

 

А кременчужанам час би вже й задуматися, куди йдуть гроші, коли в міському бюджеті дірка на понад 150 млн грн.

Нагадаємо, наступного року Кременчуцька міська рада планує виділити на діяльність комунального підприємства "КТРК"  аж 18 мільйонів гривень, 9 мільйонів із яких піде на "ідеальну" газету про наших "ідеальних", про роботу цих "ідеальних"...

І буде в цій газеті що почитати - про те, як правильно жителям Кременчука жити й кому за це життя прекрасне треба дякувати.

А геть неідеальна медицина, погані дороги, вода й тарифи - то таке, бурхлива фантазія мешканців Кременчука, бо ж про це в ефірах КТРК ні словечка...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1273 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1940 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2489 0