Новини з 1996 року

Без надії у міськвиконкомі. Як дорого коштує життя 4-річної Наталі та інших онкохворих дітей Кременчука?

Олександр Курилов 21 листопад 2016 13:32 923 0

Міський виконавчий комітет  не очолить збір коштів для 4-річної Наталі Ященко, яка хворіє на лімфобласний лейкоз. Також міський голова Кременчука Віталій Малецький не задіє для справи збору коштів для лікування цієї дитини всю мережу, яка у нього є і якою він користувався під час своєї виборчої кампанії. А  початок цієї мережі  з Молодіжного парламенту й далі увесь актив партії міської влади з назвою «Поруч».

Єдине, що міськвиконком виділить кошти  для надання матеріальної допомоги родині Ященків, але спочатку тут слід подивитися, чи виділялася така допомога цього року.

Це – оприлюднене питання допомоги дитини у міськвиконкомі та розгляд такої можливості нашими градоначальниками.

Пояснення відмови міського голови Кременчука Віталія Малецького  з цього приводу:  хворих на онкозахворювання дітей у нашому місті багато. Скільки саме  - у міськвиконкомі не знають, але багато.

Тож якщо допомогти в цій справі одній родині, то доведеться допомагати й  іншим, - таке пояснення почув репортер, запитуючи міського голову Малецького щодо виділення коштів на порятунок дитини.

З питань до міського голови – чому він не хоче допомогти малій і виділити кошти з міського бюджету? І мова тут  не про 92 тисячі євро, а це повна сума, яка потрібна, але хоча б третину з цього? В такому випадку вже мешканці міста  побачили б, що  міська влада разом з ними вирішує проблему й рятує принаймні одне мале життя.

Про що слід додати – ніхто не звинувачує міського голову Кременчука у байдужості, бо відомо, що мер міста зі своєї кишені, яка у нього теж не фундаментально велика, допоміг родині малої Наталки.

Однак без централізованих зусиль усієї громади питання не вирішити.

Гірше, що такого бажання у представників мерії немає. І навіть волонтери з Молодіжного парламенту збирати кошти на лікування 4-річної дитини не планують, бо такої вказівки їм з міськвиконкому не було.

Чи є рішення взагалі цього питання і як швидко ми його зрозуміємо?

Останнє – представники громадської організаці «Учасники АТО–Кременчук» планують  винести розгляд питання про виділення коштів з міського бюджету для порятунку 4-річної  Наталі Ященко вже на сесію міської ради.

Можливо, депутати міськради, на відміну від міськвиконкому, в цій справі відмови не оголосять.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1285 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1950 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0