Новини з 1996 року

Без надії на краще. Малецький про можливе погіршення якості води після ремонту у Крюкові 17 травня

Олександр Курилов 11 травня 2018 15:07 483 0

Мешканців Крюкова попереджують про можливе погіршення якості питної води після ремонту, який буде проведено 17 травня. Відповідний спіч на цю тему виголосив сьогодні на апаратній нараді у виконкомі міський голова Кременчука Віталій Малецький.

За оголошеним ним повідомленням, відповідні служби мають після завершення ремонту, запланованого на 17 травня, перш за все злити брудну воду, аби не вийшло, як минулого разу.

Минулого ж разу всю брудну воду «Кременчукводоканал» запустив у  мережу, через що кременчужанам два дні поспіль довелося  дивитися на отруйну воду, яка все текла й текла з їхніх кранів.

Нині ж – нагадування мера міста з цього приводу директору КП «Кременчукводоканал» Віктору Солодяшкіну, що, однак, не гарантує втілення слів нашого градоначальника в життя.

У нашому місті за нинішніх заступників мера може бути все, про що ніхто не міг і подумати.

Звідси й останнє попередження комунальному підприємству від міського голови Віталія Малецького. І з нього зрозуміло, що наш мер не виключає нових неприємностей з приводу фіналу цього ремонту. Тож «…поки вода в мережі водопостачання Крюкова не буде належної якості, плата за неї не нараховуватиметься».  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись