Новини з 1996 року

Без надії? Голова ОДА Синєгубов сподівається, що карантин на Полтавщині МОЗ сьогодні послабить

Валерія Макряшина 22 травня 2020 15:30 664 0

Із 22 травня в Україні розпочали пом’якшувати карантинні обмеження, які ввели через поширення коронавірусу. Та не всі області були готові переходити на етап послаблення карантину, й Полтавщина, за повідомленням МОЗ, була однією з таких.

Але, як повідомив сьогодні на брифінгу голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, наша область готова до пом'якшення карантину, а критерій щодо середньої кількості тестувань ПЛР, за яким нібито Полтавщину "зливають", є необ'єктивним.

"Ми зв'язалися із МОЗ, ми надіслали листа щодо роз'яснення цього критерію по відношенню до Полтавщини. Тому що за всіма показниками ми одна з найкращих областей в Україні і за динамікою тих людей, що захворіли, і тих людей, що одужали..." - зазначив Олег Синєгубов. 

На його думку, Полтавщина відповідає всім критеріям щодо послаблення карантину. Наразі область чекає додаткових роз'яснень від Міністерства охорони здоров'я щодо застосування до нашої області цього третього критерію. 

"Як тільки роз'яснення прийдуть, ми готові відразу провести комісію ТБНС і відповідно приймати рішення щодо послаблення карантину", - наголосив очільник ОДА. 

Відповідаючи на запитання журналістів, Олег Синєгубов розповів, що невеликий осяг ПЛР-тестувань на Полтавщині зумовлений відсутністю на це об'єктивних підстав. На його думку, зменшення тестувань є нормальним, тому що декілька днів в області фіксуються одиничні випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. 

 

Читайте також: Адаптивні послаблення, які відчують кременчужани. Зміни в постанові Уряду про карантин

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2549 0