Новини з 1996 року

Без мера Малецького вирішували порядок дня сесії. Депутати міськради поборють алкоголізм у квітні

Олександр Курилов 10 квітня 2019 15:33 459 0

Депутати Кременчуцької міськради визначилися з порядком денним майбутньої сесії міськради, яку намітили провести 24 квітня.

Відповідно,  питань які обговорюватимуть й по яким прийматимуть рішення, буде шістьдесят. Перелік питань різний – від чергового оголошення нічного сухого закону у Кременчуці, за винятком розпиття горілки в ресторанах до поділу землі та грошей - традиційного зайняття наших міських обранців

Про що слід додати – засідання голів комісій міськради, на якому затверджували порядок денний чергової депутатської сесії, відбулося напрочуд мирно.

Причина – вів засідання секретар міськради Юрій Гриценко, а він сам рішень:  обговорювати те чи інше питання – не приймає. Це справа міського голови Віталія Малецького, а наш мер у відпустці – він відпочиває. Як довго він буде на відпочинку від своєї дуже важкої роботи, у міськвиконкомі на це запитання не відповідають.

Втім – попереду у нього важливі події, зразка мерського суботника, під час якого роздаватимуть горілку з розрахунку: одна пляшка на чотирьох й зрозуміло, що у виконкомі довго відпочивати від постійних скандалів не будуть.  

Тож чекаємо мера з єгипетських курортів, бодрого і загорілого. Інакше без мерських скандалів - Кременчук не Кременчук.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 515 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 647 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1138 0