Новини з 1996 року

Без конкурсу. Депутатів міськради попередили про будівництво приватної автостанції біля «Амстору»

Олександр Курилов 21 травня 2018 17:48 1311 0

Депутатів Кременчуцької міської ради попередили про майбутнє будівництво нової автостанції, яка розташовуватиметься біля «Амстору», якраз на тому місці, де колись за проектом мали б збудувати центр розваг «Енеїда».

Це останнє засідання міськвиконкому минулої п’ятниці й оголошення на ньому, оприлюднене головним архітектором Кременчука Олександрою Волощенко.   

За її словами, відповідне прохання про виділення землі під будівництво подав кременчужанин Олександр Дзюба, але якою буде площа будівництва - в міській архітектурі не знають.

Також жодного слова про можливий конкурс у цій справі щодо виділення земельної ділянки для будівництва на засіданні виконкому не було.

З того, що є сьогодні в мерії, – головний архітектор міста підпорядкована заступнику міського голови Дмитру Кравченку й без його вказівки архітектор таких оголошень не робила б у жодному випадку.

Звідси й висновки – така автостанція в місті буде. Рішення про її спорудження буде прийнято так само, як і рішення про скандальне будівництво на Першому Занасипу чи передачу в оренду під кафе приміщення аптеки на вулиці Соборній…

Й причина тут одна й має вона назву  - корупція. Втім яка саме корупція  - у нашій мерії про це знають набагато більше.

На фото - заступник мера Кременчука й бізнес-чиновник Дмитро Кравченко, якиий стоїть за новим будівництвом. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись