Новини з 1996 року

Без коментарів: у Кременчуці обікрали відділення «Укрпошти», але всі питання у Київ. ФОТО

Валерія Макряшина 08 січня 2019 17:00 763 0

"Это секретная служебная информация", —  саме так прокоментувала крадіжку, яка сталася 29 грудня в приміщенні відділення «Укрпошти» №17 по вулиці Троїцькій, 61/52, одна з її працівниць. 

Нагадаємо, у ніч на 29 грудня з приміщення пошти було вкрадено техніку та посилки. Однак цю інформацію, на відміну від поліції, у відділенні "Укрпошти" не збираються ні спростовувати, ні хоч якось аргументовано коментувати. 

У відповідь на запитання щодо суми збитків та деталей крадіжки працівниця Укрпошти, яка точно не рада була бачити камеру, відповіла, що це таємниця і всі питання стосовно пригоди треба ставити не їй, а безпосередньо керівництву. 

Стосовно сигналізації працівниця заявила, що в ту ніч вона не спрацювала, бо були "технічні неполадки", а всі інші проблеми буде з'ясовувати та усувати Служба безпеки пошти. 

З приводу того, куди звертатися клієнтам, які втратили свої посилки, жінка пояснила, що за онлайн-заявкою на офіційному сайті "Укрпошти". За її словами, якщо посилки були застраховані - кошти будуть відшкодовані. 

 

 

Звернувшись до директора центрального відділення "Укрпошти" в Кременчуці, ситуація аж ніяк не прояснилася - "усі питання - до прес-служби, яка в Києві, ми ситуацію не коментуємо" - й на цьому все. 

Прес-служба Кременчуцького відділу поліції зазначила, що спочатку працівники пошти звернулися до них із заявою про крадіжку комп'ютерів, потім, коли оглянули приміщення, працівники установи виявили, що вкрали ще й посилки. На яку суму вкрадено посилок - наразі невідомо, бо ревізія, яку проводить сама установа, продовжується. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 545 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 812 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 864 0