Новини з 1996 року

Байдужість. Кременчуцькі чиновники не знають, скільки дітей міста поклав у ліжко новий вірус

Олександр Курилов 25 вересня 2017 13:20 642 0

Керівники Кременчуцького міськвиконкому не мають жодної уяви щодо кількості хворих дітей, які нині перебувають в інфекційному відділенні міської дитячої лікарні й зрозуміло, що ніхто й уяви не має про процес лікування.

Відповідні висновки, що в цьому випадку «батькам» міста байдуже до всього, – з чергової прес-конференції міського голови Віталія Малецького у виконкомі, коли мер та його підлеглі відповідали на запитання ЗМІ.

Тема, яка цікавила, – як сьогодні справи з лікуванням дітей, у яких батьки підозрюють вірус Коксакі, чи роблять їм аналізи та все інше.

Тож пояснення з цього приводу від Ольги Усанової, заступника міського голови, яка відповідає за медицину в нашому місті, – таких хворих дітей у нашому місті немає, але аналізи їм роблять.

Як можна робити аналізи хворим, якщо їх немає, – це питання теж зацікавило репортерів, однак виявилося таке.

У тому ж дитячому садку №19 в одній групі з двадцяти дітей присутні лише двоє. А в іншій з двадцяти - троє.

Що розповів міський голова Кременчука Віталій Малецький – він це знає, бо прочитав відповідні повідомлення в соціальних мережах.

А от щодо іншого, то з цим складніше. На чому зупинилися під час відповіді на запитання, так це на тому, що вже фахівці міського управління охорони здоров’я займуться цією темою й свої висновки оприлюднять.

Далі ж просто роздуми й вони такі: якби журналісти не почали розповідати «батькам» Кременчука про ситуацію, то все це пройшло б повз них. І зрозуміло чому. Бо байдужість до людей є сьогодні в нашій мерії головною.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3770 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 154 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 365 0