Новини з 1996 року

Батьки, які не проживали з загиблими під час Революції Гідності, отримають матеріальну допомогу

Валерія Макряшина 07 лютого 2018 15:35 736 0

Уряд забезпечив право на виплату одноразової грошової допомоги тим батькам, які спільно не проживали із загиблими під час Революції Гідності. Відповідну постанову Кабмін прийняв під час засідання 7 лютого, передає "Урядовий портал".

Згідно з документом, Міністерству соціальної політики надається право приймати рішення щодо виплати одноразової грошової допомоги в межах бюджетних коштів, передбачених на таку виплату, батькам, які спільно не проживали з особами, смерть яких пов'язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013-го по 21 лютого 2014 року і які включені в список осіб, що затверджується Мінсоцполітики за погодженням з Міністерством охорони здоров'я та Генеральною прокуратурою України.

Крім того, як зазначив під час виступу на засіданні прем'єр-міністр Володимир Гройсман, уряд завершує виплати допомоги сім'ям загиблих і постраждалим під час Революції Гідності. Гройсман пояснив, що мова йде про остаточні виплати всіх коштів, які попередньо планували виплачувати протягом декількох років.

Відзначимо, фінансова підтримка сімей Героїв Небесної сотні, а також постраждалих під час Революції Гідності здійснюється з 2014 року. У 2017 році Кабмін виділяв 113 млн грн. А 11 січня 2018 року уряд прийняв рішення про виділення 294 млн грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1184 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2180 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2798 0