Новини з 1996 року

Батьки-деспоти: чотири знаки Зодіаку, чиїм дітям не пощастило

pplus 21 травня 2019 07:15 421 0

Подорослішавши, дитині складно впоратися з психологічними травмами, отриманими в дитинстві. Приниження, контроль, рукоприкладство. Найсумніше, що більшість цих дій деспотичні батьки роблять не від байдужості, а з любові.

У всіх знаків Зодіаку є сильні й проблемні сторони в спілкуванні з дітьми, але цим чотирьом складніше боротися зі своїми внутрішніми демонами, щоб стати хорошим батьком, а не тираном.

Батько-Телець — деспотія з відстрочкою

Телець вважає своїм головним завданням забезпечити дітей і чекає за це від сім'ї подяки. Його складно переконати й змусити змінити свою думку: знадобиться ласка і незаперечна логіка.

Якщо дитина Тельця з повітряної стихії, то їй доведеться несолодко. Батько-Телець стане кошмаром і тираном для підлітка, якщо той буде гнатися за мріями і шукати себе в неформальних групах. Чоловік допомагає малюкові, але як тільки дитина починає висловлювати свою думку, особливо відмінну від його позиції, то в Тельці прокидається справжній диктатор.

Батько-Козеріг — тиранія як данина традиціям

У Козерога є чітке бачення того, якими повинні бути стосунки в родині. Непослух і різкі висловлювання викликають у чоловіка лють. Він відповідає за своїх дітей, і їх погану поведінку сприймає як результат свого поганого виховання, а особисті невдачі як упущення в розвитку.

Козеріг постійно вимагає відповідати його уявленням про ідеальну дитину, але в нього немає часу займатися вихованням: кар'єра і робота поглинають. Він швидко розуміє, що простіше домогтися слухняності погрозами й маніпуляціями, ніж шукати підхід до дітей і намагатися зрозуміти мотиви.

Батько-Лев — благородний тиран

Лев контролює всіх у сім'ї: він не дозволить дітям зайнятися неперспективною, порожньою справою, спрямує всі сили, щоб зробити свою дитину найкращою, навіть якщо це буде робити його нещасним.

Чоловік-Лев вимагає поклоніння, він ніжно оближе свого малюка, захистить від шакалів, але варто дитині показати кігтики й непокору, як Лев продемонструє свій крутий норов. Деспотичність Лева граційна: про те, як важко доводиться членам сім'ї, оточуючі можуть навіть не здогадуватися.

Батько-Скорпіон — «цього я жалю, цього — люблю»

Передбачити момент, коли Скорпіон стане деспотом, неможливо: він може обожнювати кохану в період вагітності, а після пологів різко змінитися.

Деспотичні представники знака показують свою суть, коли розуміють, що кохана нікуди не дінеться й залежить від нього, можуть навіть підняти руку на вагітну. Найпозитивніші Скорпіони не витримують і зриваються на своїх дітей у підлітковому віці, при цьому особливо суворі до синів.

Деспотичність Скорпіонів у жорстокості, цинізмі, байдужості до дітей. Проблема загострюється, якщо сім'я розпалася чи є проблеми між подружжям. Чоловік маніпулює дружиною і дітьми, а якщо щось виходить не так, як йому хочеться, дуже боляче жалить, знаючи слабкі місця. У ньому немає поблажливості до маленького віку дитини або її вразливості.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 370 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 717 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 563 0