Новини з 1996 року

Батьківські комітети не скасували: що та коли зміниться насправді

Ксенія Омельченко 07 лютого 2018 14:27 555 0

МОН спростувало чутки про скасування батьківських комітетів, адже в межах своїх законних повноважень не мало і не має стосунку до створення органів батьківського самоврядування (батьківських комітетів).

Відповідне роз’яснення надається прес-службою МОН у зв’язку з поширенням низки публікацій з хибною інформацією.

"Накази, що втратили чинність (№ 440 та 205), були складовою «старого» законодавства та мали рекомендаційний характер і не містили жодних загальнообов’язкових норм. До того ж у Міністерства немає повноважень на врегулювання питань діяльності (прав чи обов’язків) батьківського самоврядування," - написала Лілія Гриневич у Facebook.

За словами Гриневич, рішення про створення батьківських комітетів усе ще приймає сам заклад на загальних зборах трудового колективу. І це погано, бо процедура не передбачає врахування бажань батьків чи учнів.

У Міністерстві зазначають, що для того, щоб змінити ситуацію, і потрібен Закон "Про загальну середню освіту". Саме в ньому будуть прописані нові процедури створення та функціонування батьківських комітетів. Планується, що він буде поданий до парламенту вже цього року.

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли, що з 2018 року набуває чинності низка змін у системі навчання, згідно із законом «Про освіту». Тож чого чекати від нової української школи?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 99 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 229 0
Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО 360 0