Баскетболісти клубу “Кремінь-2” вдруге поступились “Дніпру-2”

Андрій Михайленко 16 січня 2017 08:32 609 0

Учора у Дніпрі відбувся повторний поєдинок нашої команди та “Дніпра-2” у рамках Вищої ліги.

БК  “ДНІПРО-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5” (Дніпро) – “Кремінь-КДЮСШ-2-Педколедж” (Кременчук) - 88:60 (19:19, 22:16, 17:12, 30:12).

Як і у позавчорашньому матчі, господарі майданчика здобули перемогу з досить комфортним рахунком.

Шанси на позитивний результат у наших хлопців залишалися після великої перерви, проте у третій та четвертій чверті “Дніпро-2” підвищив темп і заграв, як кажуть, “по-домашньому”. Як наслідок - рахунок 47:14 у другій половині гри та закономірна перемога дніпрян.