Новини з 1996 року

БАРОН ЦЕНТРАЛЬНИЙ, КНЯЗЬ РЕВІВСЬКИЙ, ГРАФ ЛАШКІВСЬКИЙ. МІСЬКИЙ ВИБОРЧКОМ ПРИЗНАЧИВ ОКРУГИ НА ВИБОРИ

Олександр Курилов 17 вересня 2015 22:25 1162 0

Кандидатам у депутати від своєї партії - проблем з виборцями поменше. Кандидатам у депутати міськради  не від своєї партії – проблем з виборцями побільше, щоб мало не здавалося ніколи.

А ще сьогодні у місті визначали неофіційно князів, баронів й іншу міську знать у першому коліні.

Це міська окружна виборча комісія на своєму засіданні ділила виборчі округи по-новому. По-новому – це коли виборців ділили на 42 депутатів,  аби на кожного з них припадала приблизно однакова кількість тих, хто має право кидати бюлетені у виборчу скриню.

Що з цього вийшло – як на репортера, зовсім нічого не вийшло.

Секретар міськвиборчкому Михайло Майборода, який доповідав учасникам виборчкому про схему поділу, довго говорив про всі труднощі, які «розподільників» переслідували.

Втім про головне представник пан Майборода теж розповів. Зокрема, згадав, що ділили округи для нових депутатів міськради з допомогою райвиконкомів і відділів реєстрів виборців, які при них існують.

Далі після цих слів уже можна сказати, що у райвиконкомах – Автозаводському і Крюківському, де керують представники одніє політичної сили, наділили.

Наділили ж таке. Зокрема, на окрузі № 1, який у нас закріплено за депутатом міськради й керівником фракції «Батьківщина», бізнесменом Євгеном Холодом, буде на тисячу виборців менше, ніж на тому окрузі (район заводу «Ампер»), звідки у депутати міськради може піти представник міської «Свободи» Віктор Бугайчук.

І таких прикладів, коли політичним ворогам зіпхнули виборців з проблемами  стільки, що вони їх ніколи не вирішать, а собі, «бідолахам», таких проблем взяли менше, – у новому розподілі вистачає.

Про що слід додати - надалі  у нас буде барон центральний, як на репортера, – таке звання присвоять Євгену Холоду, чий виборчий округ матиме номер 1.

Натомість кандидат у депутати Денис Терещенко стане князем ревівським на своєму окрузі №4.

Ну і, звісно, за новим розподілом буде також і граф лашківський, бо до виборчого округу на Лашках, де депутатом один з братів Гвоздецьких – Микола, дорізали ще втричі більшу територію.

Останнє, про що варто додати, – затверджували новий розподіл по округах тільки сьогодні, але насправді все затвердили ще два тижні тому й без ніяких виборчих комісій.

Засідання останньої, як на репортера, було потрібне, аби громадяни думали, що у міськвиборчкомі усе відбувається чесно.

Як на репортера, те, що відбулося з визначенням округів і свідком чого став репортер, – це аж «дуже чесно-пречесно».

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись