Новини з 1996 року

Барон кременчуцький чи барин? Опитування. Обговорюємо акцію мера Малецького з горілкою на Ревівці

Валерія Макряшина 13 лютого 2020 12:35 1870 0

Багато кременчужан погодяться з тим фактом, що скоро нашому міському голові Віталію Малецькому прийдеться купляти собі нове й велике шкіряне крісло, обшите золотими нитками та дорогоцінним камінням. Бо те, яке є в нього в кабінеті, сьогодні вже, напевно, не відповідає амбіціям Віталія Малецького, не підкреслює його могутню велич та статус. 

Статус, який учора на Ревівці під час відкриття комунальної аптеки немов сяйво огортав Віталія Малецького, помітили багато кременчужан. 

Зустрічали жителі мікрорайону Ревівка мера Малецького як артиста - жінки вбралися в найкращий одяг, чоловіки причесалися (чи протерли лисину). 

Це, звісно, добре, що жителі Ревівки ще можуть співати й танцювати, отримавши за кілька днів до цього шалені суми в платіжках за компослуги. Але.

Сценарій учорашнього дійства нагадав нашим колегам із ТК "Візит" відому кінострічку режисера Ельдара Рязанова - "Жорсткий романс" (1984 року), де головного героя - дворянина і власника судноплавної компанії Сергія Сергійовича Паратова так само яскраво зустрічали та ще й чарочку пропонували.

Тепер зрозуміло, чим надихнувся напередодні "батько мікрорайону Ревівки" - депутат  Денис Терещенко. 

Тож дивіться й аналізуйте - "Жорстокий романс" 35 років потому.  Епізод - "Зустріч барина". 

У ролі режисера замість Ельдара Рязанова - Денис Терещенко. У ролі пана Сергія Сергійовича - Віталій Олексійович. У ролі щасливих зустрічаючих - щасливі й безтурботні зустрічаючі...

Про що слід додати -  користувачам Інтернету пропонується проголосувати. Зокрема, якщо ставити  лайки, сердечка, смайлики - то + у скарбницю версії ревівчан.

Негативні емоції - зараховуємо на користь версії 1984 року.

 

 

 

ВІДЕО: ТРК "ВІЗИТ"

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1236 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1889 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2384 0