Новини з 1996 року

Бардак плюс абонплата. КП «Кременчукводоканал» втілює в життя маразматичний закон нашого нардепа

Олександр Курилов 20 жовтня 2019 11:15 605 0

Адміністрація комунального підприємства «Кременчукводоканал» агітує жителів міста обрати один із видів договорів й оплачувати за комунальні послуги у відповідності до нового, маразматичного закону «Про житлово-комунальні послуги».

А такий закон було прийнято мінімальною кількістю голосів у Верховній Раді й за який у минулому скликанні голосував наш нардеп Юрій Шаповалов.

Оголошення про необхідність укладання угоди адміністрація КП «Кременчукводоканал» оприлюднює на своєму сайті.

Відмінність оплати за новим законом стосується тільки мешканців багатоповерхівок.

Такі громадяни, якщо вони не об’єднані в ОСББ, відтепер платитимуть абонплату «за повітря» - за те, що до них у квартиру будівельники багато років тому завели залізні труби.

Й абонентська плата за це у відповідності до нового закону – 21 гривня щомісяця за воду плюс 21 гривня щомісяця (незалежно від постачання послуги) – за тепло.

Інше, що пропонують у Кременчукводоканалі, – теж не краще.

Жителям багатоповерхівок, які не об’єднані в ОСББ, пропонуватимуть підписати типові угоди з водоканалом, у яких не можна буде відмовитися від абонплати, але можна буде погодитися на пункт про обслуговування будинкових мереж, якими вода надходить у квартири.

А далі ж після всього цього багатоваріантного підписання виявиться, що обслуговуванням цих мереж, тобто труб у одному й тому ж будинку, будуть займатися і управляюча компанія, і «Кременчукводоканал» одночасно.

І приклад такий – жителі квартири знизу платять за обслуговування мереж управляючій компанії. Жителі квартири на поверх вище платять за обслуговування «Кременчукводоканалу».

Однак між цими квартирами труба почала пропускати воду й вода топить і одних, і інших.

І питання тут тільки одне: як довго з’ясовуватимуть ремонтники, в якій саме зоні відповідальності на трубі утворився свищ і хто має його ремонтувати? Водоканал чи управляюча компанія?

У «Програми плюс» теж немає відповіді на це запитання.

А інше, на що немає відповіді, так це запитання: чому ми повинні сплачувати абонплату за послугу, а не платити за неї за фактом отримання?

І приклад простий -  ніхто є з нас не платить абонплату за відвідування магазинів, абонплату за проїзд у транспорті, але згідно з маразматичним законом «Про житлово-комунальні послуги» ми всі повинні будемо платити абонплату за тепло й воду. І з якої такої радості?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 565 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 457 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 513 0