Новини з 1996 року

Бар на "Водоканалі" в мерії сварять, "пухлиною" обзивають, проте закривати не збираються

Валерія Макряшина 19 квітня 2019 15:35 578 0

Сьогодні, 19 квітня, на засіданні виконавчого комітету під час погодження дозволу підприємцю встановити тимчасовий торговий майданчик біля його кафе "Love cake", що на зупинці громадського транспорту "Міськводоканал", порушили питання щодо іншого об'єкта торгівлі з продажу напоїв, переважно алкогольних, який знаходиться з іншого боку зупинки та на який і досі скаржаться свідомі громадяни.

Час від часу там трапляються сутички та скандали й це дійсно обурює містян, бо поряд знаходиться сквер "Сосновий", у якому відпочивають малі діти і яким не дуже хочеться бачити чоловіків, що справляють свої потреби прямісінько під паркан парку. 

Цей об'єкт є досить проблемним у цьому мікрорайоні. Про це зазначив і мер Малецький. Згадав він і останній трагічний випадок, коли чоловік, гуляючи в даному закладі до другої години ночі, вийшовши на вулицю, - загинув. 

Як стало відомо, даний заклад повинен працювати до 23:00, але насправді працює набагато довше. Бо на те є свої причини - заробити більше грошей як мінімум та в разі чого, ймовірно, відкупитися ними від влади, щоб менше уваги звертали. 

Якби ми були в Європі, то скоріш за все цей "гендель" після таких серйозних порушень закрили б, але ми не в Європі, на жаль. Розпорядження мера традиційні - перевірити спільно з правоохоронцями роботу цього закладу, до якого часу дійсно він працює - до 23-ї чи до останнього клієнта?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись