Новини з 1996 року

Багатства наших чиновників та депутатів по версії Декларатор Кременчук. АВТОПАРК. ФОТОрепортаж

Андрій Михайленко 09 жовтня 2015 17:16 3082 0

 

Дану зустріч та масив тої інформації, яку сьогодні отримали присутні, можна вважати цінною напередодні виборів до міської ради та на посаду мера Кременчука. Підстави такого висновку:

- чиновникам є що приховувати, адже здебільшого інформацію про їхній майновий стан було отримано через територіальну виборчу комісію, куди кандидати в депутати/мери були зобов'язані подавати свої декларації.

- чиновники у деклараціях явно вказують не все (згодом наведемо приклади),

- великий відсоток чиновників явно не можуть грамотно скласти декларації, що каже про їхній низький рівень освіти - що вже казати про керування містом,

- зі слів волонтера проекту "Декларатор Кременчук" Олега Овчаренко, для чиновників питання про їхні доходи є дуже травматичним, а це підтверджує першу тезу.

 

Керівник  проекту "Декларатор Кременчук" - Лариса Гориславець.

Активіст Декларатора Олег Овчаренко...

...та його жінка-активістка Світлана.

 

Як повідомила на зустрічі керівник проекту Лариса Гориславець, діяльність зі збору декларацій чиновників та депутатів активно тривав з червня по жовтень цього року. Окрім пані Гориславець, здобуванням і обробкою декларацій займалися Олег та Світлана Овчаренко. Зусилля активістів були направлені на збір декларацій депутатів Кремечнуцької міської ради, депутатів облради від Кременчука та керівників комунальних підприємств.

Результати цієї роботи можна підсумувати таким чином:

- із 60 депутатів міськради нинішнього скликання Декларатор отримав копії декларацій 36 депутатів, 4 депутатів відповіли відмовою,

- по Полтавській облраді цифри ще гірші: із 10 депутатів отримано інформацію лише про 3, що стало причиною звернення активістів до Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини зі скаргою.

- із 11 комунальних підприємств міста, куди надсилались запити, лише 2 підприємства надало декларації (1 - повністю, 2 - частково), 4 підприємства проігнорували вимоги, а 4 - відмовили в наданні інформації (прикладом є комунальне підприємство "Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління").

На прикладі тих же самих комунальних шляховиків видно, що Закон України "Про доступ до публічної інформації" читають далеко не всі або ж просто не виконують його.

 

Фрагмент відповіді-відмазки комунальних шляховиків

 

А тепер про найцікавіші дані, про які довідався кореспондент "Програми Плюс".

 

АВТОПАРК ЧИНОВНИКІВ. ДЕКЛАРАЦІЇ - ФАКТИ

У Кременчуці живуть двоє депутатів, які у своїх деклараціях показали аж по 4 автомобілі. Це - Дмитро Кравченко та Віктор Бугайчук. Якщо останній нас нічим не здивував (радянські авто ГАЗ 69 А, ГАЗ 3307 та ЗАЗ 968 М "Запорожець, Ніссан Максіма 2006 року), то пан Кравченко - так, оскільки: 2"Міцубісі Аутлендер" 2004 та 2008 років, Мерседес 1998 року (модель не уточнено) та вантажний "Рено-Маскот" 2003 року. 

Окремо слід відзначити одіозного депутата від кременчуцької "Батьківщини" Віталія Таценюка, котрий "сором'язливо" вказав у декларації джип Great Wall Deer, а в той же час пересувається постійно містом на шикарній Infinity QX 37, ціни на які на вторинному ринку в районі 800 тис. гривень.

Така ж справа і з кандидатом у депутати міської ради від БПП "Солідарність" Олександром Яциною. Згідно з  даними "Декларатор Кременчук", в останнього числиться лише Мерседес Бенц ГЛ 320, в той час, як він користується розкішною Audi Q7 S-Line, ціни на які коливаються в рамках 1,8-2,2 млн. гривень.

Євген Холод вказав у декларації Hyundai IX35, а фактично використовує Mercedes-Benz S 500 у 221-му дорестайлінговому кузові, ціни на який зараз знаходяться в районі 500 тис. гривень

Кандидат у мери Геннадій Іванян, як видно із даних "Декларатор Кременчук", не вказав у декларації свій розкішний Lexus LX-серії кольору "асфальт", на якому постійно пересувається по місту. Ціна питання - близько 1 млн. гривень.

Щодо Яцини та Іваняна слід зауважити, що їхні розкішні СУВи (від англійської SUV - sport utility vehicle, спорт-транспорт) могли бути придбані в цьому році, а тому останні мають бути вказані лише незабаром. 

 

Авто депутата міськради Віталія Таценюка

Машина-мрія у комплектації "спорт" у використанні Олександра Яцини.

"Шестисотий" Мерседес Євгена Холода. 

Лексус Геннадія Іваняна.

 

Загалом же автопарк депутатів  виглядає таким чином.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика КременчукаРезонанс КременчукаТаблоід КременчукаТаблоїд Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись