Новини з 1996 року

Бізнесмени так рубали м'ясо, що вся багатоповерхівка здригалася: як віце-мер з ковбицею розбирався

Марина Баніт 10 жовтня 2017 10:54 1233 0

Це на сьогоднішній комісії з питань регулювання режиму роботи торговельних закладів вирішували, що робити з м'ясорубами, які не дають спокою сусідам.

Мова про магазин, де м'ясо рубають прямо "не відходячи від каси". Але роблять це на дерев'яній ковбиці. Звуки від ударів доносилися до сусідів і тому присутні на комісії власники магазину пояснили, що зробили гумову підставку під неї.

Далі вимагалося завозити товар через парадний вхід, а не через двір. Та власниця повідомила, що це неможливо. Але у дворі виникають проблеми з проїздом через перекриття дороги.

Крім того, вимагалося налагодити й утилізацію м'ясних відходів. На що пролунали пояснення, що питання вирішено і щодня, о 15 годині, по кісточки приїздить машина.

Власниця магазину пояснила, що вона намагається зробити все, щоб заспокоїти сусідку, яка, на її думку, лише одна скаржиться, і невтомно пише до міськвиконкому.

Члени комісії висловили припущення, що все працює нормально, все біля закладу чисто, але, як завжди, є незадоволені. В той самий час віце-мер Пелипенко пояснив, що є скарга і ми повинні розбиратися, але підприємці повинні реагувати на скарги та пропозиції, поважаючи мешканців будинку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1151 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2150 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2768 0