Новини з 1996 року

Бізнес. Син і однокласник нардепа Шаповалова наживаються на парку "Індустріальний", - Піддубна

Марина Баніт 20 липня 2017 12:00 1899 0

Вона пояснила, що на парк "Індустріальний" витрачаються мільйони з кишень кременчужан.

Раніше для даного парку шукали інвесторів, але двом із запропонованих фірм було виставлено такі вимоги, через які вони змушені були відмовитися – міськвиконком затребував додаткових фінансових гарантій. Коли ж парк став на межі виключення з реєстру індустріальних парків, міський голова скликав позачергову сесію для визначення з інвестором.

У результаті спонсором стало комунальне підприємство  «Кременчук Інвест», до якого не ставилися вимоги щодо збільшення статутного капіталу та надання гарантій. Тож інвестором стали по суті кременчужани, а директором парку є колишній однокласник народного депутата Шаповалова, заступником – син народного депутата Шаповалова від першого шлюбу. Тож пані Піддубна заявила, що кременчужани по суті є інвесторами родичів Шаповалова через фірму.

Вона пояснила, що в парку все, що роблять за документами, – це постійно косять траву. І на це витрачають сотні тисяч гривень!

Отже пані Піддубна підкреслила, що кременчужанам обіцяли залучити інвесторів до парку, натомість люди самі змушені платити гроші незрозуміло за що.

Віталій Малецький заперечив точність даної інформації. У запиті Піддубна вимагала надати дані про стан справ у парку "Індустріальному".

Але «За» проголосували лише 9 депутатів, тож рішення не прийнято.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2896 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3369 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3816 0