Новини з 1996 року

Бізнес-конфлікт «Укртранснафти» та «Укртатнафти» триватиме. Коментар

Олександр Курилов 02 вересня 2015 12:47 847 0

Новий керівник  УПДМН Віталій Величко не піде у відставку на вимогу протестуючих працівників ПАТ «Укртатнафта», які й досі стоять з протестами на вулиці Перемоги,  але боротиметься зі своїми працівниками проти інших працівників до кінця.

Натомість на майбутнє свято працівників нафтогазової промисловості, яке відзначатимуть незабаром і нафтопереробники й нафтоперекачувальники, у Придніпровських магістральних нафтопроводах  відзначатимуть у конфлікті. В «Укртатнафті», до речі, так само.

Це Віталій Величко, керівник УПДМН, надіслав до редакції свій коментар з приводу заяв першого заступника голови правління ПАТ «Укртатнафта» Олексія Плакасова.

Тож якщо відійти від звинувачень у бік нафтопереробників у отриманому коментарі, то залишається таке.

Пояснення пана Віталія того,   що сьогодні у Кременчуці відбувається, – «…насправді це конфлікт держави, яка намагається захистити свої інтереси та фінансової групи, яку відтягнули від ласого шматочка державного майна».

Його думка з цього приводу: «На жаль, держава не може захистити державне підприємство й зокрема у державних посадовців достатньо влади, але не вистачає мужності припинити хоча б провокативну акцію під офісом ПДМН».

Інше, про що пише керівник, – здаватися ні він, ні його працівники  не збираються.  

Яка вірогідність того, що внаслідок конфлікту два підприємства – «Укртранснафта», зокрема УПДМН та «Укртатнафта» просто перестануть працювати, а у Кременчуці кількість безробітних знову збільшиться так тисяч на п’ять мешканців, – стосовно цього питання керівник Придніпровських магістральних нафтопроводів  Віталій Величко прогнозів не оприлюднює.

Відповіді на яке запитання редакція також не отримала – так це про належність нинішніх менеджерів «Укртранснафти» (УПДМН) до однієї бізнес-групи, яка веде війну проти іншої бізнес-групи, що керує сьогодні нафтопереробним заводом.

Теги: УкртранснафтаУкртатнафта

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1129 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2132 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2747 0