Новини з 1996 року

Бійня мешканців 1-го Занасипу із забудовником відміняється - мера та будівельників схилили до миру

Андрій Михайленко 09 червня 2016 11:40 1399 0

Мер публічно попросив учора забудовників, які мають намір звести 12-поверхівку на Великій Набережній, призупинити будь-які роботи до моменту вивчення всіх документів з будівництва на предмет законності. При цьому Державну архітектурно-будівельну інспекцію попросять вивчити документацію з будівництва.

Вдатися до таких дій міського голову фактично примусили представники ініціативної групи, що представляли мешканців, які живуть навколо місця запланованого будівництва, які вчора, пізно ввечері, прийшли до виконкому.

До складу групи, окрім самих мешканців 1-го Занасипу, увійшли депутат міської ради Валентина Гордєєва та громадський діяч Ніна Дашко.

Спершу з активістами, депутатами та журналістами спілкувався віце-мер Дмитро Кравченко. Останній заявив, що важелів впливу на забудовника він не має.

 

 

Читай також: Міська влада Кременчука провокує масову бійку на 1-му Занасипу. АНОНС

Після декількох консультацій по телефону та з начальником Управління містобудування та архітектури пані Волощенко віце-мер Кравченко дещо змінив думку та вказав, що від імені мера підготують листа на ДАБК, щоб та перевірила всю документацію з будівництва.

Але така пропозиція чиновника представників ініціативної групи не задовольнила й було виставлено вимогу призупинити будівництво.

Як тільки до виконкому прибув мер, один із мешканців 1-го Занасипу одразу звинуватив його в тому, що він не дотримав своєї обіцянки призупинити всі будівельні роботи до з'ясування всіх обставин.

"Ви нам збрехали!"  - тільки й сказав кременчужанин.

Сам же мер послався на те, що все має бути за законом, а тому викликав представників забудовника.

Коли ті з'явилися, то мер, втілюючи побажання групи та намагаючись розрядити ситуацію, попрохав забудовника призупинити будівництво та надати мешканцям усі документи на забудову, на грунт у тому числі. Крім того, попросили надати експертизу стану сусіднього будинку та інформацію по внесках в інфраструктуру міста та благоустрою територій мікрорайону.

Будівельники на дані вимоги пристали неохоче.

 

 

Відео: Андрій Рубан

 

 

 

 

Теги: Резонанс КременчукаПолітика КременчукаЕкономіка КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1791 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1873 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1786 0