Новини з 1996 року

Б’ємося за 103 відсотки. У Кременчуці підбили підсумки розвитку економіки за 10 місяців

Олександр Курилов 12 листопад 2018 16:44 148 0

Промислові підприємства Кременчука вийдуть на кінець 2018 року на  бажані для уряду 103 відсотки економічного зростання, однак особливо великих досягнень наші промисловці не покажуть.

Це міський виконавчий комітет оприлюднив результати роботи промислових підприємств із січня по жовтень.

Тож попереду сьогодні - Кременчуцький сталеливарний завод, де звітують про 86,8 відсотка збільшення виробництва й головне, що витягує КСЗ, – замовлення заводів Укрзалізниці, за якими на підприємстві виготовляють рами та балки для вантажних вагонів.

Наступний у переліку – Крюківський вагонобудівний завод зі збільшенням обсягів виробництва на 86 відсотків. І мова тут - про виробництво вантажних вагонів, яких з початку  року виготовлено  2946 штук.

Натомість інше, що не оприлюднюється, – це виготовлення 6-ти дизель-потягів, 54 пасажирських вагонів та складання американських тепловозів, що взагалі дає можливість для ПАТ «КВБЗ» вийти в передовики якщо не України, то Полтавщини точно.

Також у списку кращих машинобудівників – ПАТ «Кредмаш», де з початку року вдалося виготовити 49 асфальтозмішувальних  установок.

Ще серед рекордсменів – два міських кар’єри: «Кварц» та «Малокохнівський», де цього року виробили найбільшу кількість щебеню, та ПАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю».

У переліку підприємств, де з виробництвом усе навпаки, в першу чергу - Кременчуцький колісний завод, на якому зменшили обсяги виробництва колісних дисків на 34 відсотки.

Відстає і Кременчуцький хлібозавод, де зіткнулися з таким суто кременчуцьким явищем як практично 100-відсоткова монополізація торгівлі продуктами харчування, в якій місця традиційному виробнику хліба не знайшлося.

Звідси й зменшення обсягів виробництва хліба на 21 відсоток.

Ще ніяк не підніметься до рівня минулорічних показників, хоч і піднімається,  Кременчуцький молокозавод, де падіння обсягів виробництва складає 3,4%.

Останнє, про що слід додати, – це робота місцевих гігантів виробництва – нафтопереробного заводу, тютюнової фабрики та ПАТ «АвтоКрАЗ». Про їх діяльність міськвиконком відомостей не оприлюднює, тому що особливо оприлюднювати там нічого.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись