Новини з 1996 року

Біля виконкому плачуть мешканці. Жителі шукають захисту від карального загону ПАТ «Кременчукгаз»

Олександр Курилов 20 липня 2017 09:17 835 0

У Кременчуці – наслідки газової війни, яка запалала між мешканцями багатоповерхівок, у квартирах яких є газові колонки, але немає лічильників, і ПАТ «Кременчукгаз», працівники якого фактично гвалтують відключеннями всіх, хто такі лічильники не поставив.

Однак найгірше, коли під граблі «Кременчукгазу» потрапляють абсолютно невинні люди.

І таку картину репортер спостерігав учора біля міськвиконкому, де 80-річна мешканка міста, яка проживає у п’ятиповерхівці, що за 20 метрів від  мерії, шукала, хто їй може допомогти.

Проблема типова – 80-річній бабці відключили газ, але без висування будь-яких претензій.  У неї є газова колонка і є лічильник, але відключено її було разом із сусідами, у яких такого лічильника немає.

«Газу немає. Підключити його обіцяють, коли з’являться всі сусіди. Але вони у відпустці і поїхали на море. Електричної плитки теж немає. І ось мені у 80 років потрібно готувати їсти, але потрібно розкладати вогнище у дворі», - громадянка все міркувала біля вхідних дверей виконкому, до кого б їй звернутися зі скаргою, аби відновили комунальну послугу – постачання газу.

Репортер, знаючи наших чиновників, відразу направив громадянку у відділ оперативного контролю міськвиконкому, інакше від неї вимагатимуть письмову  заяву, яку далі розглядатимуть місяць поспіль.

Про що слід додати – це про те, чим усе завершилося. Й відповідь тут – нічим не завершилося. Постраждалій від рук газовиків громадянці доведеться чекати своїх сусідів, поки вони  повернуться з відпустки. Тоді їм усім колективно  газ знову підключать.

А от чи можна було уникнути таких випадків? Звісно, так. Але для цього таку роботу ПАТ «Кременчукгаз»  має проводити спільно з виконкомом і численними чиновниками контакт-центрів.

У такому випадку цих жахливих історій з відключеннями всіх не було б.  Але хто і коли в нашій мерії думав про кременчужан, а не про себе?

Про що варто додати – сьогодні кременчуцька трагедія з газом триватиме.

Під ударом – 17 квартир у будинку на вул. Соборній, 8, де сьогодні зранку відключено газ.  Скільки в цьому випадку постраждає невинних громадян – ми найближчими днями почуємо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2424 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2452 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3689 0