Новини з 1996 року

Біля "Амстор" планується розмістити автостанцію, - директор підприємства "Креміньавтосервіс". ДОКУМЕНТИ

Андрій Михайленко 17 жовтня 2015 18:10 1423 0

Нещодавно ми повідомляли про ситуацію щодо огородження території біля торгового центру "Амстор", де розташовуються автобуси та мікроавтобуси для міжміських перевезень.

Уже сьогодні в даному місці було встановлено шлагбаум. Вказана територія знаходиться в користуванні приватного підприємства "Креміньавтосервіс" на підставі укладеного з ТОВ "Амстор Ритейл Груп" договору про надання дозволу на тимчасове розміщення автостанції до 30 вересня 2017 року. Про це повідомив директор вказаного приватного підприємства пан Петро Куценко. Останній для підтвердження своїх слів надав редакції копію вказаної угоди разом із схемою розташування автостанції.

 

 

Було заявлено, що автостанція не передбачає зведення капітальних споруд, в іншому випадку мова вже б ішла про автовокзал. На території автостанції планується розмістити каси продажу квитків, біотуалети та охоронців, що зробить можливим стоянку автобусів у нічну пору доби.

"Ми запланували створення 20 нових робочих місць",  - зазначив директор підприємства.

"ПП "Креміньавтосервіс" буде оператором, який, згідно з усталеною практикою, матиме угоди з автоперевізниками про надання послуг на автостанції, в тому числі з продажу квитків. Ціна на останні не відрізнятимуться від тих, які нині є на існуючі маршрути (Київ, Харків, Полтава, Дніпропетровськ). 

Наприклад, нинішня ціна у 160 гривень на поїздку до Києва не збільшиться з тієї простої причини, що регулюється Кабміном.

Продаж квитків дозволятиме врегулювати процес перевезень. Пасажир буде застрахований, оскільки матиме офіційний проїзний документ у вигляді квитка. Йому вже більше не потрібно буде відправлятись з "п'ятачка", - резюмував Куценко.

За приблизними розрахунками, заїзд автобуса за шлагбаум коштуватиме близько 40 гривень, при цьому обмеження часу перебування транспорту на автостанції не заплановано.

На запитання журналіста, чи всім перевізникам вказані ініціативи подобаються, було отримано відповідь "не всім".

На даний час кременчуцький підприємець очікує від виконкому погодження на розміщення автостанції біля "Амстору".

 

 

Теги: Економіка КременчукаТранспорт Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 203 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 572 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 709 0