Новини з 1996 року

Біля Полтавської ОДА мітингують мисливці та рибалки: полювання на тварин майже заборонили. ФОТО

Артем Кузьменко 10 березня 2020 15:00 779 0

Джерело фото: інтернет-видання "Полтавщина".

Сьогодні, 10 березня, під Полтавською ОДА зібралися представники товариств мисливців та рибалок з усієї області, щоб висловити свою незгоду з кількома законопроєктами, які зачіпають аспект полювання та рибальства. Суть одного з них — це повна заборона полювання. Про це повідомляє інтернет-видання “Полтавщина”.

Рибалки та мисливці прийшли не з пустими руками — вони зібрали понад 500 підписів на захист мисливської галузі та написали звернення до голови Полтавської ОДА.

Активіст Юрій Юшко каже, що у Верховній Раді зараз розглядають 4 законопроєкти, які так чи інакше пов’язані з мисливством: “Зоозахисники говорять, що не можна вбивати хижаків — лисиць і вовків. А в Одеській області вже з’явився шакал. Він так і до Полтавщини дійде”. Чоловік упевнений, що неконтрольоване розмноження диких тварин завдасть економічних збитків та несе загрозу для життя людей.

Зі слів активіста, заборона полювання буквально знищить мисливство як галузь, яка інсує незалежно від держави.

А ось і частина того самого “страшного” законопроєкту: хочуть додати до ст. 299 КК України (жорстоке поводження з тваринами): “Мисливство (добування тварин, що перебувають у стані природної волі або утримуються в напіввільних умовах), полювання (дії, спрямовані на вистежування, переслідування з метою добування і саме добування (відстріл, відлов) тварин, що перебувають у стані природної волі або утримуються в напіввільних умовах)”.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 467 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 749 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 927 0