Новини з 1996 року

Біля офісу «Візиту» та «Майдану» знайшли саморобну бомбу

Bylyna 19 серпня 2015 08:53 1437 0

Вибуховий пристрій був закладений вночі біля будинку №8, по бульвару Пушкіна, де знаходяться диспетчерська телекомпанії «Візит», волонтерська організація «Майдан» та редакція газети «Програма Плюс»

«Вибуховий пристрій виявили о першій годині ночі, – розповідає Віталій Олійник, охоронець телекомпанії «Візит», що чергував якраз у той час. – Ми  щогодини обходимо будівлю, звернув увагу на каністру, що невідомо звідки взялася. До каністри був примотаний звичайний пластиковий контейнер, як згодом виявилося, начинений вибухівкою». Саморобну переносну бомбу поклали якраз навпроти газопроводу 5-поверхового житлового будинку.

Охорона повідомила міліцію, ті викликали саперів із Полтави.

«Фахівець сказав: якби хтось смикнув за дріт – вибух міг бути такої сили, що кілька поверхів знесло б. Тому що поруч же газопровід», - розповідає Віталій. За його словами, міліціонери навіть змушені були евакуювати людей із другого поверху, під чиїми вікнами  виявилася бомба. Потім привезли мішки з піском (вони так і залишилися на місці закладеної вибухівки до ранку). Саму ж бомбу вивезли, аби знешкодити.

Як відомо, на першому поверсі 5-поверхового будинку по бульвару Пушкіна, 8 розташовані диспетчерська приватної телекомпанії «Візит», волонтерська організація «Майдан» та редакція газети «Програма Плюс». Вибухівка була закладена якраз між вікнами диспетчерської та «Майдану». Кого хотіли налякати – невідомо.

Відео зняте Віталієм Олійником під час роботи фахівці з вибухових речовин із знешкодження саморобної бомби

Юлія Билина

 

Теги: Резонанс КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись