Новини з 1996 року

Більше половина населення Полтавщини отримує житлові субсидії

Віктор Крук 27 жовтня 2016 16:00 511 0

Про це заявила керівник департаменту соціального захисту населення ОДА.

Очільниця департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко сьогодні розповіла про стан нарахування субсидії мешканцям населених пунктів області на засіданні Громадської ради при Полтавській ОДА.

Зі її інформацією, субсидію вже призначено 317 тисячам родин із 590 тисяч, що проживає в області. Тобто допомоги по оплаті комунальних послуг потребують майже 54% сімей. Але це не остаточна цифра, і у департаменті очікують нових звернень по субсидіях ще від 70 тисяч родин. 

Також Людмила Корнієнко повідомила про суми, які відраховані з державного бюджету для покриття субсидій - цього року 1,9 млрд грн. До кінця року потрібно ще 1,7 млрд грн. Чиновниця також повідомила, що родини, які ще не оформили субсидію, мають час до 10 грудня. Тоді є можливість нарахувати субсидію з початку опалювального сезону. Родини, які вже оформили субсидію, мають отримати про це повідомлення до 20-го листопада.

Людмила Корнієнко також зазначила, що у зв’язку з розрахунком та призначенням субсидії навантаження на працівників департаменту соцзахисту збільшилося у 6 разів.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 133 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3842 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 191 0