Новини з 1996 року

Більше лайків – більше шансів. Як мер Кременчука Малецький приймає людей на роботу у виконком. Фото

Олександр Курилов 24 лютого 2020 11:15 1122 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький напередодні чергових виборів, 25 жовтня, посилить роль відділу внутрішньої політики свого апарату, який засідає на 3-му та 5-му поверхах виконкому, що на площі Перемоги.

Причина такого рішення очевидна. Четверо працівників відділу внутрішньої політики міськвиконкому  не справляються зі своїми обов’язками й потрібно щось робити.

До сьогодні робота спеціалістів цього відділу апарату мера була дуже простою.

Перше – писати звіти за тиждень (1 сторінка) наприкінці кожного тижня й надсилати електронною поштою все до обласної адміністрації.

Друге –  готувати проєкти рішень на сесію Кременчуцької міськради, що стосується виділення коштів місцевій поліції, та готувати такі ж рішення для комісії, яка займається затвердженням нових назв та увічненням пам’яті померлих кременчужан.

І зрозуміло, що це важкі питання, бо підготувати один папір раз на три місяці, а частіше ці засідання не відбуваються, – дуже складно.

Однак тепер буде полегшення.

Зокрема, в цей же відділ візьмуть іще одного чиновника, який, однак, займатиметься вже не перейменуванням чи зв’язками з поліцією (телефонувати її керівникові щотижня), а громадським бюджетом.

Такого чиновника беруть відразу на посаду «завідувача сектора підтримки партисипативних практик відділу з питань внутрішньої політики апарату міського голови  Кременчуцької міськради».

Прізвище нового завідувача, якому також своїх наберуть підлеглих, бо сектор, – Євген Перевезенцев.

Про це повідомляє сайт декларацій, у якому інформується  про нове робоче місце для цього чоловіка у виконкомі, який раніше був підприємцем, але стане міцним чиновником.

Далі ж слід сказати про таке.

Ніякого конкурсу на цю посаду наш міський голова Малецький попри заяви про відкритість і ще щось таке -  не оголошував.

Тож чи потягне новий чиновник цей обсяг роботи, який можна було поділити на існуючих працівників відділу, – не зрозуміло.

Однак зрозуміло інше – новий чиновник, який буде  відповідати  за Громадський  бюджет у міськвиконкомі Кременчука, - людина не проста.

Але він активний користувач ФБ й за ним «лайки», багато «лайків», які цей чоловік ставить на сторінках нашого мера одразу після того, як той інколи проявить інтернет-активність.

І здається, що це головний критерій вибору й більше тут нічого не потрібно й саме тому міський голова Віталій Малецький при всій непотрібності цієї посади обрав для неї свою кандидатуру.

Однак вітаємо нового чиновника, який разом з іншими 830-ма не перепрацьовуватиме, але зарплату отримуватиме.  

Очікується, що на роботу Євген вийде вже після того, як повернеться з відпустки міський голова, а поки що він, імовірно, разом із нашим мером Малецьким перебуває у Швейцарії, звідки привезе додому якісного твердого сиру.

Фото - ФБ

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 403 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 576 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 634 0