Новини з 1996 року

Автозаводський суд виніс вирок чиновниці, яка вимагала хабар за оформлення соцвиплат на дітей

Валерія Макряшина 01 червня 2018 15:00 1446 0

25 травня Автозаводський районний суд Кременчука оштрафував на 17 000 гривень керівника служби у справах дітей, яка вимагала та отримала 17 тисяч гривень хабара за оформлення соцвиплат на трьох сестер, яких удочерили.

Згідно з протоколом, у березні співробітники СБУ Полтавщини викрили на хабарництві керівника служби у справах дітей Кременчуцької РДА Людмилу Мулиндіну. Чиновниця вимагала 17 тис. грн за оформлення документів для опіки над дітьми.

Згідно з єдиним реєстром судових рішень, у жовтні 2017 року до Мулиндіної звернулася жінка з бажанням удочерити дітей. Чиновниця познайомила її з трьома сестрами, мати яких була позбавлена батьківських прав.

22 січня 2018 року розпорядженням Кременчуцької РДА за жінкою затвердили статус опікуна трьох дівчат, пише видання "Полтавщина".

Однак біологічна мати дітей оскаржувала рішення про позбавлення батьківських прав у суді. Коли про це дізналася Людмила Мулиндіна, то розповіла новій опікунці, що її можуть позбавити прав на удочеріння та повернути дітей біологічній матері. Але зауважила, що може домовитися в суді, щоб рішення прийняли на користь нового опікуна і залишили дівчат їй. За це Людмила Мулиндіна вимагала половину від нарахованої соціальної допомоги на дітей за місяць — 17 тис. грн.

28 лютого, після передачі хабара, чиновницю було затримано у власному кабінеті.

Людмила Мулиндіна свою провину визнала повністю та розкаялася в суді. Також між нею та прокурором була укладена угода про визнання вини в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч.2 ст. 369-2 КК України).

 

Суддя Ганна Олейнікова затвердила угоду між прокурором та обвинуваченою й призначила Людмилі Мулиндіній штраф у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів — 17 тис. грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1601 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1681 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1597 0