Новини з 1996 року

АВТОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД УЗЯВСЯ ЗА СВІЙ ІМІДЖ. Одразу двоє суддів відбілюють

Олександр Курилов 10 листопад 2015 17:25 1131 0

Автозаводський районний суд Кременчука, де минулого тижня сталася трагедія – суддя загинув під час переслідування правоохоронцями, які фіксували отримання хабара, різко взявся за покращення свого іміджу.

Для такого кременчуцькі судді, відомі своїми резонансними рішеннями, визначили в себе одразу двох своїх колег, які надалі будуть співпрацювати з репортерами.

І такими прес-суддями, за рішенням загальних зборів з протоколом №34, будуть судді Ліна Обревко та Володимир Савічев.

У компетенції останніх  - спілкування з представниками ЗМІ та пояснення останніх судових рішень.

Про те, що такі зміни сталися й судді Автозаводського району раптом вирішили бути ближчими до журналістів, представникам ЗМІ Кременчука розповів сьогодні суддя Володимир Савічев.

 

 

За його словами, сьогодні Автозаводський суд працює в нормальному режимі, а всього  в суді працюють 17 суддів за штатом.

Нині ж, після міліцейських дій, які фіксували взяття хабара, кількість суддів у Автозаводському суді зменшилася на одного.

Ще – кременчуцькі судді пройшли люстрацію й за переслідування учасників кременчуцького Майдану нікого з них не звільнили й премії (надбавки) не знімали.

Причина такої успішної люстрації – судді, які розглядали справи кременчуцьких Майданців, за своїми рішеннями, нікого в якості запобіжного заходу не затримували, однак лише вдягали затриманим активістам електронні браслети.

Тож сьогодні, якщо у тихе судове життя не втручаються міліціонери зі своїм пошуком хабарників, усі судді успішно працюють.

Вибачення у тих громадських активістів, кого несправедливо засуджували, ніхто з кременчуцьких суддів не просив й ініціативу – носити хоча б пару тижнів електронний браслет на своїй нозі – не виявляв.

 

 

 

Теги: Автозаводський районний судПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись