Новини з 1996 року

Автовокзал у Кременчуці вже готується до послаблення карантинних обмежень. Але чи будуть вони? ФОТО

Валерія Макряшина 22 травня 2020 13:00 1375 0

У рамках адаптивного карантину, послаблення і обмеження якого мешканці країни, але не всі, відчують уже сьогодні, теоретично в усіх областях відновлюються регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні.

Чому теоретично?  

Як зазначалося раніше на засіданні штабу з ліквідації медикобіологічної надзвичайної ситуації, наша Полтавська область (і ще десять інших), відповідно до повідомлення Міністерства охорони здоров'я, не готова до послаблення карантину і тим більше до його остаточного завершення.

Зважаючи на це, обласні чиновники, які сьогодні ввечері зберуться на засідання, можуть не дозволити області послаблювати обмеження. Тобто всі послаблюючі пункти будуть нам недоступні.

Але на нашій кременчуцькій автостанції вже активно готуються до відновлення транспортного сполучення між селами в області.

Як зазначає начальник автовокзалу Віталій Бахмутський, який на момент візиту журналістів самостійно наносив обмежувальну розмітку до кас, щоб громадяни дотримувалися дистанції, наразі питання - чи поїдуть автобуси та маршрутки за місто - у підвішеному стані, все буде залежати від рішення області.

Також він розповів, як працюватиме автовокзал. А працюватиме він трохи по-новому. Перше - це зала очікування, яка відтепер буде закритою, тобто очікування відбуватиметься на вулиці, пасажири входитимуть лише до кас, щоб купити квиток. Друге - це обмежена кількість пасажирів у транспорті, відповідно до постанови. І традиційне - це санітарна обробка кілька разів на день, антисептики, які будуть розміщені біля віконечок каси, тощо.

 

Читайте також: До дач транспорт не везтиме кременчужан ще довго. Хіба що з липня-серпня

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1306 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2549 0