Новини з 1996 року

Автошляхи Полтавщини готові до снігопадів

Валерія Макряшина 17 січня 2018 09:48 599 0

Перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький провів селекторну нараду з керівниками райдержадміністрацій з приводу розчищення доріг від снігу. Це питання №1 сьогодні, тому що попереду, за прогнозами синоптиків, – чергові снігопади та хуртовини.

Захід почався з того, що про стан автошляхів на Полтавщині доповіли представники райдержадміністрацій. Загалом, за їхніми словами, у всіх районах ситуація контрольована і прогнозована. Дороги державного та місцевого значення на Полтавщині знаходяться у проїзному стані. Всюди в наявності в достатній кількості соляно-піщані суміші та паливно-мастильні матеріали. Органи влади укладають або вже уклали угоди з підрядниками та аграрними підприємствами з приводу допомоги з розчищення снігу.

Цікаво, що найменше опадів – лише до 5 мм – випало в південних районах області. За словами представників влади, сніг практично не довелося прибирати, тому що він розлетівся під колесами автомобілів.

– Особливу увагу нам потрібно приділили 7188 кілометрам автошляхів, які перейшли на баланс області з початку 2018 року, – зазначив Андрій Пісоцький. – За проїзний стан доріг місцевого значення особисто відповідають керівники РДА.

Також представники районів на селекторній нараді розповіли про деякі проблеми, що можуть виникнути в подальшому. Йдеться про недостатню кількість піскотрусів на випадок ожеледиці. Але спільними зусиллями органів місцевого самоврядування за рахунок резервних фондів райдержадміністрацій та за допомогою підрядних організацій ці проблеми вдасться вирішити.

Наприкінці заходу Андрій Пісоцький висловив упевненість, що під час сильних снігопадів Полтавщина в цілому впорається з розчищенням доріг.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року держава передала на баланс Полтавської облдержадміністрації 7188 км доріг. Також варто зазначити, що Полтавщина – четверта за обсягом виділених на автошляхи грошей з державного бюджету. В 2018 році орієнтовний обсяг фінансування на проведення робіт з ремонту та утримання місцевих доріг у Полтавській області становить близько 646 млн грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2609 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3070 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3511 0