Новини з 1996 року

АТОшники пропонують Малецькому скоротити свій парк "членовозів"

Андрій Михайленко 30 грудня 2015 10:56 1542 0

Малецькому пророкують, що йому не досягти вершин прем'єр-міністра у випадку, якщо він не розпочне заощаджувати бюджетні кошти.

Учасник АТО та вимушений переселенець з Донбасу Андрій Лебеденко запропонував міському голові при його чималій заробітній платі їздити  у своїх службових питаннях виключно за власний рахунок - не за рахунок міського бюджету.

"Цікаво, у виконкому є ДВА МІЛЬЙОНИ на транспортні витрати, а допомогти учасникам бойових дій, переселенцям ГРОШЕЙ НЕМАЄ?"  - риторично запитує воїн-захисник у Малецького.

"Можливо, я дуже переймаюся своїми питаннями. Але у місті що, все нормально? Кругом на всі програми вистачає коштів? У тому числі на оформлення земельних ділянок, котрі передбачені учасникам бойових дій, згідно із Законом України? На компенсацію проїзду в громадському транспорті пільгових категорій, на медицину, на відкриття музею? Список продовжувати?"  - Лебеденко вказав Малецькому на сфери, куди мають піти зекономлені на виконкомівському автопарку бюджетні кошти. 

"Товаришу мер, Вам не здається, що це реально бенкет (виділяти кошти на автопарк для чиновників під час війни на Сході.  - Ред.) під час чуми?"  - знову АТОшник ставить риторичне питання міському голові.

Нещодавно наше видання повідомляло, що утримання виконкомівських "членовозів" у кількості 11 штук обійшлося кременчуцьким платникам податків на 2015 рік в 1,817 млн. гривень. За результатами поверхових підрахунків, було з'ясовано, що відмова лише від трьох авто може дати економію бюджету у півмільйона гривень.

 

 

 

 

 

Теги: Підтримка оборониПолітика КременчукаЖиття КременчукаЕкономіка КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 575 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 974 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1428 0