Новини з 1996 року

Архів – це наше все. Мер Малецький про найголовнішу будову Кременчука 2018

Олександр Курилов 17 квітня 2018 13:27 676 0

Найголовнішою будівлею 2018 року в Кременчуці буде спорудження триповерхового приміщення нового архіву, в який міська влада вкладе з бюджету 63,5 мільйона гривень.

У такому випадку вдасться зібрати всі архіви в одному місці, розповів міським ЗМІ Кременчуцький міський голова Віталій Малецький.

Найближчий приклад, ним наведений з цієї теми, – його товариш і віце-мер Руслан Проценко шукав дані про одного з колишніх керівників міського військового комісаріату.

І знайшов він ці папери аж на КрАЗі.

«Архів потрібно будувати. У нас архівні документи (старі рішення виконкому) зберігаються в підвалах на вулиці Сердюка й там не вистачає місця для стелажів.

Ми взяли на себе збереження трудового архіву й зберігання кадрових документів сьогодні за термін 75 років.

Ми брали інформацію по першому керівнику військового комісаріату. Чому  будуємо на вулиці Гагаріна? Бо там знаходиться ЦНАП і якщо людина приходить по довідку, то архів поруч», - зазначив міський голова.

Про те, що в місті - маса вільних приміщень, у яких можна розмістити три архіви й при цьому витратити 63  мільйони гривень з більшою користю, – мер Кременчука Віталій Малецький не говорив.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись