Новини з 1996 року

Apple вчора представив свої нові розробки

Андрій Михайленко 10 вересня 2015 09:05 1014 0

Учора, о 20 годині за київським часом, "яблуневий" гігант представив низку нових або ж оновлених пристроїв.

Головними у лінійці пристроїв компанії, яких найбільше очікувала споживацька аудиторія, були оновлені айфони шостої генерації, які тепер отримали доповнення "Plus" у назві.

Користувачам  "шістки" будуть пропонуватись з 4,7- і 5,5-дюймовими дисплеями - iPhone6s та iPhone 6s Plus відповідно.

Нові смартфони відрізняються від своїх попередників  трьома моментами: процесор, фотокамера, новий сенсор екрана 3D Touch. З останнього й почнемо.

Технологія 3D Touch є подальшим розвитком сенсорних дисплеїв Multi Touch. Дисплей відтепер здатний розпізнати не тільки дотик (у тому числі й множинний) та жести, але й силу натискання. За задумом розробників, такі новації матимуть відмову від зайвих рухів і жестів.

 

У "шісток", які тепер з плюсом, використано новий процесор А9 - чіп третього покоління на базі 64-бітної архітектури Apple. На практиці це має давати приріст  потужності, яку вже можна порівняти із комп'ютерами. Процесор має взаємодіяти із модулями пам'яті, які, за вибором користувача, матимуть об'єм у 16, 64 чи 128 Гб. 

 

Головним же покращенням, яке користувачі мають відмітити, є збільшення роздільної здатності основної фотокамери: з 8 до 12 мегапікселів. Відтепер пікселів, які відповідають за фокусування, також на 50 відсотків більше. 

Зазначено, що сенсор виготовляється за новою технологією, котра дозволяє нівелювати взаємний вплив сусідніх пікселів. У результаті точність передачі кольорів, чіткість знімків підвищується,  а рівень шумів знижується.

Відтепер доступний запис 4К відео.  Камера на передній панелі для кращого селфі у темряві матиме допомогу екрана смартфона у ролі фотоспалаху.

 

Наостанок зауважимо, що для виготовлення корпусу використано новий алюмінієвий сплав 7000 серії, який відтепер не дозволить смартфону гнутись у задньому кармані джинсів. Вибір такого технічного рішення вплинув на вагу пристрою. Для зручності порівняння ми розмістили таблицю російською мовою.

 

 

 

 

 

 

Теги: Техно

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1257 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2255 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2871 0