Новини з 1996 року

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКОВА СКАЖЕ СВОЄ РІШЕННЯ ПО ПАМ’ЯТНИКУ ЕКС-МЕРА КРЕМЕНЧУКА О.БАБАЄВУ ПО СКАЙПУ.

Олександр Курилов 01 вересня 2015 09:23 613 0

Судді Харківського апеляційного суду, в якому розглядається позов депутата Автозаводської райради Оксани Піддубної щодо незаконного встановлення пам’ятника екс-меру Кременчука О.Бабаєву, скажуть про своє рішення в Інтернеті - через комп’ютер і у прямій трансляції.

Втім широкої трансляції дебатів та резюме судді у світовій мережі не буде, але мова йтиме про відеоконференцію з одним екраном, який увімкнуть в Автозаводському районному суді.  

Про те, що нині прогрес пішов так далеко, що питання законності пам’ятника О.Бабаєву у сквері в центрі нашого міста Харківський суд розглядатиме по Інтернету, «Програмі плюс» розповіла Оксана Піддубна.

За її словами, 2 вересня апеляційний суд Харкова має винести свій вердикт по її позову стосовно незаконного встановлення пам’ятника екс-меру Кременчука.

У самої Оксани стосовно цього був вибір – участь у суді  співрозмовниця могла взяти безпосередньо, але для цього довелося б їхати в Харків.

Другий варіант – провести засідання суду в режимі відео по скайпу й відповідну заяву на такий формат суду Оксана Піддубна написала.

Тож початок судового засідання у форматі відеоконференції завтра, о 13-15.

 

Теги: памятник БабаєвуЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись