Новини з 1996 року

Апарат УЗД для Кременчуцької міської дитячої лікарні оплатить уряд. Ангіограф – не оплатить. Чому?

Олександр Курилов 07 грудня 2019 11:20 255 0

У міській дитячій лікарні вже працює новий апарат УЗД класу Експерт,  на який планували раніше виділити половину його вартості з міського бюджету – 1,6 мільйона гривень.

Про це на засіданні міськвиконкому вчора повідомив міський голова Віталій Малецький.

«Ми отримали документи, щодо фінансування придбання цього апарату через державний бюджет – кошти Державного фонду регіонального розвитку», - зазначив міський голова.

За його словами, сам апарат, хоч за нього не оплачено – вже працює. Чи був з цього приводу проведений тендер – Віталій Малецький не уточнював. Так само подробиці того,  що саме у міській дитячій лікарні поставили – не афішуються.

Втім, можливо про це ще розкажуть.

Відомо також, що кошти міського бюджету, які передбачалися на закупівлю цього обладнання спрямують на виплату заробітної плати самим медикам. Щодо другого проекту – купівлю ангіографу для міської дитячої лікарні, що теж мало бути профінансовано частково урядом, й мова про 10 мільйонів гривень, то тут все гірше.

Слід розуміти, що цього проекту через бездіяльність двох наших нардепів : Мовчана, Шаповалова й самого мера Малецького, кременчужани вже не побачать.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 69 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 792 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 848 0