Новини з 1996 року

Антиукраїнські коментарі безперешкодно розміщено на сайті "Кремен.Тудей". ФОТОдокази

Андрій Михайленко 19 грудня 2015 13:52 1785 0

Сьогодні було помічено розміщення коментарів явно антиукраїнського спрямування на сайті "Кремен.Тудей". Про це повідомив головний редактор нашого видання Олександр Курилов.

Окрім цього, в ході вивчення контенту даного сайту було виявлено розміщення іще одного коментаря явно антиукраїнського змісту до статті за 11 грудня цього року "В Кременчуге демонтируют голову Ленина". 

Невідомий (невідомі/невідома) користувач, який підписався як Яна Гамма, написав украй цікавий коментар, який має стати предметом проведення перевірки працівниками СБУ. Для себе ми обрали декілька, на наш погляд, яскравих фраз.

"... Голод в 32-33 годах на самом деле организовал Евгений Коновалец - один из тогдашних лидеров украинского националистического движения, духовный учитель бандеро-шухевийких мр....й з целью дискредитировать Советское правительство, а пресловутые кулаки были подельниками Коновальца", - одна із "цікавих" думок.

"...остаётся надеяться только на мудрость новоизбранной местной власти, которая будет признавать сие действие АКТОМ ВАНДАЛИЗМА, добъёт салоедов до потери пульса и, конечно же, ВОССТАНОВИТ САМУЮ ЗНАЧИМУЮ ИСТОРИЧЕСКУЮ ЦЕННОСТЬ ДЛЯ НАШЕГО НАРОДА - ПАМЯТНИК ЛЕНИНУ НА МЕСТЕ "СТАКАНА", - автори коментаря висловлюють симпатію до місцевої влади, але не повідомляється, кому саме.

Сама ж користувачка Яна Гамма нашій редакції відповіла, що такого не писала та й гадки немає, хто б міг це зробити від її імені.

 

 

Слід відмітити, що в даному коментарі явно перекручено історичні факти та події. Автори даного коментаря роблять ставку на аудиторію, яка вкрай погано обізнана з історичними фактами та малоосвічена загалом. В умовах низького рівня знань шанси нав'язати свою точку зору стають реальними.

На всякий випадок просимо правоохоронні органи вважати дану публікацію зверненням для проведення відповідної перевірки відносно адміністрації сайту "Кремен.Тудей" на предмет вчинення кримінальних правопорушень, які направлені проти конституційного ладу в Україні. Доказом незаконних дій адміністрації сайту є та обставина, що даний антиукраїнський коментар перебуває вже 8 днів. 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаСепаратизм у КременчуціАТОПідтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись