Новини з 1996 року

Антимонопольний комітет України змусив Кременчуцьке КП "Міськсвітло" зекономити майже 1 млн грн

Ксенія Омельченко 08 травня 2018 11:40 1086 0

Закупівля LED світильників для вуличних ліхтарів комунальним підприємством "Міськсвітло" знову привернула увагу контролюючих органів, а саме Антимонопольного комітету України.

З документації, яка оприлюднена на порталі Рrozorro, стало відомо, що кременчуцьке комунальне підприємство мало намір укласти угоду з товариством, яке на торгах запропонувало найбільшу ціну й жодного разу її не змінювало.

Мова йде про ТОВ "КМІТГРУП", яке було впевнене в перемозі, й зрештою було визначене переможцем.


 

 

Однак не всі учасники торгів погодилися з таким рішенням. Так постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України довелося розглянути одразу дві скарги від ТОВ "РЕК" та ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "РАДІЙ" щодо порушення кременчуцьким підприємством порядку проведення процедури закупівлі.

Щоправда, задовольнив комітет лише одну - від ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "РАДІЙ". 

 

 

Варто зазначити, що завдяки даному рішенню комітету Кременчуцьке КП "Міськсвітло" зекономило 936 858,84 грн бюджетних коштів міста.

Які, певно, не мало наміру економити, адже не розглядало ретельно документацію, яку надало ТОВ "КМІТГРУП". Про це у своїй скарзі зазначає ТОВ "ТД "РАДІЙ". Зауважимо, що пропозиція даного товариства була відхилена кременчуцьким підприємством через відсутність проекту договору забезпечення, який виявився не обов'язковим для надання у пропозиції учасника торгів взагалі. Що свідчить про неправомірність рішення КП "Міськсвітло".

Натомість ТОВ "КМІТГРУП", яке було від початку визнано переможцем торгів, проблеми з документацією все ж таки має. І тут Антимономольний комітет відзначив одразу кілька пунктів, за якими документація товариства не відповідає умовам замовника.

 


 

Зазначимо, що до подібної "економії" бюджетних коштів Кременчука вдаються й інші міські комунальні підприємства. Так, у квітні цього року громадська організація "Кремінь.Антикор" оприлюднила інформацію про закупівлю КП "ШРБУ",  під час якої підприємству вдалося зекономити аж 0,55% від загальної суми.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 459 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 688 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 711 0