Новини з 1996 року

Антимонопольний комітет розслідує справу по тендерах на реконструкцію Придніпровського парку

Андрій Михайленко 10 грудня 2015 19:29 907 0

Про це повідомляє прес-служба державного органу.

Антимонопольники порушили справу проти КГП "Союзрембуд" та ПП "Фірма "Дімбудпроект" за ознаками спотворення торгів. Цими двома фірмами зацікавились внаслідок звернення правоохоронних органів Полтавської області. 

Як встановили, КГП "Союзрембуд" та ПП "Фірма "Дімбудпроект" узгодили конкурентну поведінку під час підготовки та участі у процедурі відкритих торгів щодо закупівлі "Реконстуркція міського парку культури і відпочинку "Придніпровський" в місті Кременчуці. I черга. Внесення змін, що проводились комунальним виробничим підприємством "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва" у 2015 році.

"Такі дії мають ознаки порушення конкурентного законодавства у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів та мають негативний вплив на конкуренцію",  - зазначають у Полтавському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.

Слід вказати, що реконструкцію Придніпровського парку виконує наближена до директора замовника (Микола Шендрик) фірма КГП "Союзрембуд", яка має ту саму адресу й телефон, що й ТОВ "Союзрембуд", співласником якої є згаданий нами пан Шендрик

 

 

 

Теги: Економіка КременчукаПригоди КременчукаБюджет КременчукаТендери Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 130 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 541 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1856 0