Новини з 1996 року

Ангела Меркель додала головного болю директорам заводів. Кременчуцьким теж. Всі вчать німецьку?

Олександр Курилов 14 жовтня 2018 12:51 2788 0

Надалі головною проблемою для керівників підприємств, і кременчуцькі тут - у першій сотні, буде не запитання: де провести відпустку чи як виграти тендер. Головним стане одне – де в Кременчуці, на Полтавщині… взяти кадри, аби вони працювали токарями, слюсарями, зварниками й виробляли додану вартість?

Це парламент Німеччини на початку цього тижня прийняв новий закон про імміграцію. Цей закон спрощує отримання трудових віз та розширює можливості для мігрантів у пошуку роботи в Німеччині.

Також, як можна зрозуміти, цей же закон встановлює для мігрантів-некваліфікованих працівників оплату на рівні 9 євро за годину, або 1440 євро на місяць.

І слід сказати, що це не тисяча доларів США на місяць, за які працюють кременчуцькі заробітчани в Польщі, зокрема у Варшаві, й за які працюють кременчуцькі вагонобудівники на «Песо» в Бидгощі.

З того, що відомо «Програмі плюс», уже будівельні бригади з нашого міста, які сьогодні працюють у польській столиці, про цей закон знають і готуються після завершення роботи в Речі Посполитій переїхати до ФРН.

І тут слід сказати таке: 9 євро на годину - це робота для працівника низької кваліфікації, під яку в першу чергу підпадають будівельники, які не знають німецької.

Як повідомляють у соціальних мережах, сьогодні кожен другий працівник у ФРН є мігрантом і таких там – півтора мільйона як мінімум.

Серед них -  422 000 поляків і це пояснює, чому громадяни України їдуть на роботу в Польщу.

Ще в Німеччині працюють 349 000 громадян Румунії. Ще серед 614 000 працевлаштованих іноземців – громадяни Греції, Іспанії, Італії, Португалії.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 287 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 396 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 523 0