Новини з 1996 року

АНАТОЛІЙ ГІЛЕВИЧ , ВАСИЛЬ ТІТИК. ХТО НАСТУПНИЙ ? На Полтавщині переслідують волонтерів й громадських активістів

Олександр Курилов 25 вересня 2015 09:58 968 0

Двоє громадських  активістів – відомий кременчуцький перевізник Василь Тітик (служба 1556)  та підприємець з Комсомольська Анатолій Гілевич учора постраждали від рук невідомих.

Першому спалили його автівку на стоянці на вулиці Гвардійській, а разом з його авто було пошкоджено ще 5 таких, а другому спалили в Комсомольську одразу два його кіоски, розповів «Програмі плюс» відомий кременчуцький волонтер Володимир Пилипенко.

За його словами, у цих  двох  кримінальних подіях є одне коріння. Обидва – Тітик і Гілевич були волонтерами й  саме за це обом дісталося.

«Зокрема, Анатолію Гілевичу помстилися  за його участь у допомозі військовим з Полтавщини та за блокаду Криму. А Василю Тітику  - за його допомогу військовим і за те, що бореться  проти монополізації міжміських пасажирських перевезень, що у нас відбулося», - зазначив  співрозмовник.

Як відомо, сьогодні міліція шукає зловмисників,  які  вчора, вночі, спалили автомобілі на вулиці Гвардійській і так само шукають підпалювачів кіосків у Комсомольську. Втім, як на репортера, ця кримінальна справа залишиться не розкритою.   

Теги: переслідування громадських активістів

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 97 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 293 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 415 0